Nie do wiary, co zrobił syn Małgorzaty Tomaszewskiej po jej zaręczynach. "Jestem szczęściarą"

Małgorzata Tomaszewska niedawno ogłosiła, że ponownie stanie na ślubnym kobiercu. Prezenterka uchyliła rąbka tajemnicy i wyjawiła, jak na tę wiadomość zareagował jej syn.

Praca w Telewizji Polskiej przyniosła Małgorzacie Tomaszewskiej ogromną rozpoznawalność. Prezenterka ma spore grono fanów w mediach społecznościowych i mimo że na Instagramie publikuje bardzo regularnie, o jej życiu uczuciowym wiadomo niewiele. Tomaszewska już od wielu lat skrupulatnie chroni prywatność swoich partnerów. Dużym zaskoczeniem był więc post byłej pracownicy TVP z 16 czerwca, która na nagraniu pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym.

Zobacz wideo Będzie chwalić się miłością w mediach społecznościowych?

Piękna reakcja syna Małgorzaty Tomaszewskiej na jej zaręczyny

Informację o zbliżającym się ślubie Małgorzata Tomaszewska ogłosiła dość tajemniczo. Prezenterka zamieściła krótki filmik, na którym widać jej dłoń na tle wody. Na serdecznym palcu widnieje natomiast pierścionek okazałym, ciemnym kamieniem, otoczony diamentami. Tomaszewska dodała do posta emotikonę z serduszkiem. Zdjęcie pierścionka zaręczynowego znajdziecie w galerii na górze strony. Fani i przyjaciele prezenterki natychmiast pospieszyli z gratulacjami w komentarzach. Małgorzata Tomaszewska w rozmowie z "Faktem" zdradziła, że najpiękniejsza była dla niej reakcja jej syna. 

Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Enzuś mnie rozczulił bardziej niż kiedykolwiek, bo jak zobaczył pierścionek, to powiedział, że nie wie, czy go będzie na podobny stać, bo on sobie odłożył już dużo pieniążków i też chce kupić mamusi piękny pierścionek. Jestem ogromną szczęściarą, że mam taką wspaniałą, kochającą się rodzinę

- powiedziała wzruszona.

Małgorzata Tomaszewska ma za sobą dwa małżeństwa

Enzo, który przyszedł na świat w 2017 roku, jest synem Małgorzaty Tomaszewskiej z poprzedniego małżeństwa. O byłym mężu prezenterki nie wiadomo wiele poza tym, że pochodził z Turcji. Fakt, że związek należy już do przeszłości, Tomaszewska potwierdziła w 2022 roku. Wcześniej była prowadząca "Pytania na śniadanie" była żoną mężczyzny, po którym przyjęła nazwisko Słomina i posługiwała się nim przez pewien czas. O obecnym ukochanym Małgorzaty Tomaszewskiej także nie wiadomo zbyt wiele. 20 lutego para powitała na świecie córkę o imieniu Laura. - Znam ojca dziecka Małgosi. Bardzo go lubię. Uważam, że jest świetnym facetem. Tworzy z Małgorzatą fantastyczną relację - komentował Aleksander Sikora w rozmowie z "Party".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.