Dowbor odchodzi z Polsatu. Wiadomo, jak zareagowała Koroniewska. Osobisty komentarz

Maciej Dowbor rozstaje się z Polsatem. Decyzja popularnego prowadzącego zaskoczyła jego fanów i ludzi mediów. Sytuację postanowiła skomentować żona Dowbora. Joanna Koroniewska zebrała się na bardzo osobisty wpis.

Maciej Dowbor postanowił po niemal 20 latach pracy rozstać się zawodowo ze stacją Polsat. Swoją decyzję ogłosił w mediach społecznościowych. Post wywołał niemałe zamieszanie, ponieważ przez długi czas Dowbor był jednym z najpopularniejszych prezenterów Polsatu. Głos zabrała także jego żona, Joanna Koroniewska. Pozwoliła sobie na osobisty wpis. 

Zobacz wideo Dowbor wbiła szpilę Miszczakowi. Wspomina o "Tańcu z gwiazdami"

Maciej Dowbor rozstaje się z Polsatem. Joanna Koroniewska: Jestem z tobą

Na przestrzeni dwóch dekad Dowbor prowadził w Polsacie wiele różnych formatów, sprawdzał się jako konferansjer festiwalowy, a od dłuższego czasu związał się z programem "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie najpierw partnerował mu Piotr Gąsowski, a później Maciej Rock. Sam uznał, że obecnie podjął "najtrudniejszą decyzję w zawodowym życiu". W tym jednak wspiera go żona. Joanna Koroniewska napisała w komentarzu, że zawsze może na nią liczyć. "Kochanie, pamiętaj. Jestem z tobą. Wspieram cię w każdej twojej decyzji. Zawsze!" - napisała w sieci. 

Agata Młynarska komentuje odejście Macieja Dowbora z Polsatu. "To zła informacja dla stacji"

Przypomnijmy, że zaledwie rok temu ze stacją pożegnała się Katarzyna Dowbor, która prowadziła hitowy format "Nasz nowy dom". Prezenterka nie ukrywała, że Edward Miszczak pożegnał się z nią bez żadnych zapowiedzi i cała sytuacja była dla niej trudna. Ostatecznie pracę znalazła w "Pytaniu na śniadanie" po tym, jak zmieniła się władza w TVP. Przed laty Dowbor pracowała w Dwójce u boku Agaty Młynarskiej, która Macieja Dowbora zna od "dzieciaka". Młody Maciej mówił nawet do niej "ciociu". Teraz Młynarska w rozmowie z Plotkiem wyznała, że odejście Dowbora z Polsatu to zła informacja dla Polsatu. - To nie jest dobra wiadomość dla Polsatu, bo traci zżytego ze stacją, znającego ją od podszewki i lubianego przez widzów dziennikarza. Maciej jest bardzo sprawny w tym, co robi. Profesjonalny i, co ważne, ma wdzięk. Kamera go lubi, widzowie również. Jestem przekonana, że świetnie poradzi sobie na rynku mediów. Życzę mu powodzenia - podkreśliła Agata Młynarska w rozmowie z Plotkiem. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.