Ewa Kasprzyk to aktorka znana z ról w filmach z serii "Kogel mogel" oraz z "Kariery Nikosia Dyzmy". Ostatnio mogliśmy ją oglądać w innej odsłonie, bo zasiadała w jury "Tańca z gwiazdami". Kasprzyk jest też aktywna na Instagramie, gdzie publikuje zdjęcia i zabawne nagrania. Ostatnie z nich zaniepokoiło internautów, chociaż humoru również nie zabrakło. Aktorka mimo przeszkód nie traci pogody ducha. Co się wydarzyło?
Ewa Kasprzyk od dłuższego czasu związana jest z Michałem Kozerskim. Para wystąpiła nawet razem w programie "Power Couple", gdzie widzowie mogli lepiej ich poznać. Afryka jest bliska sercu mężczyzny, dlatego często razem tam podróżują. "Odpoczywam tam. Zwalniam tempo. Medytuję, ćwiczę jogę, obcuję z cudowną przyrodą. Nie mam dostępu do internetu, sieć telefoniczna też działa tak sobie" - mówiła aktorka w rozmowie z "Vivą!". Tym razem jednak na Instagramie aktorki nie pojawiło się nagranie ze wspólnych wakacji, a razem z partnerem w żartobliwy sposób poinformowała, że musi poruszać się o kulach.
"Bab z Dziada… Makulu Bos w języku zulu Świetny Szef hmmm! #columnamedica #rehabilitation #surgery #health
- tajemniczo opisała post. Z nagrania jednak dowiadujemy się więcej. Ewa Kasprzyk pokazała kule, z pomocą których musi się teraz poruszać. - Kochani, a dzisiaj sensacja. Do baba z dziadą dołączyła kula - powiedziała, pokazując jedną z nich. - Nawet dwie - wtrącił Michał Kozerski - My kule, bardzo jesteśmy zadowolone - dodała pokasłując Kasprzyk. - Także mamy tu mały czworokącik... - zażartowała.
W komentarzach fani dopytują o to, co dolega aktorce. Jednocześnie komplementują poczucie humoru pary. "Uwielbiam wasze poczucie humoru. Zdrówka", "Och coś poważnego się stało? Ale poczucie humoru dopisuje i tak trzymać", "A co to się stało?", "Dużo zdrówka życzę!" - czytamy. A po zdjęcia Ewy Kasprzyk i jej ukochanego zapraszamy do galerii na górze strony.
Ostatnia premiera Jana Frycza. Na czerwonym dywanie pozował z żoną
Pola Wiśniewska: Masz być cicha i niewidzialna. Od kobiet po rozstaniu oczekuje się cierpienia, które nikomu nie przeszkadza
Gozdyra nie wytrzymała i starła się z dziennikarzem na wizji. "Nie drzyj się"
Matylda Damięcka zareagowała na śmierć Jana Frycza. Poruszająca grafika
Tak brzmiał ostatni wpis Panettiere. Dodała do niego zdjęcie
Nowe ustalenia ws. śmierci Hayden Panettiere. Wiadomo, co wykluczyła policja
To była zwyczajna rodzina - a przynajmniej tak się wydawało. W piwnicy znaleziono ciała dzieci
Brytyjka weszła do sklepu w Polsce i przeżyła zaskoczenie. "Koszmar"
Hayden Panettiere nie żyje. Amerykańska gwiazda miała 36 lat