Julia Faustyna na rocznicy zaginięcia Madeleine McCann. Wcześniej się za nią podawała. "Przyjechałam tu, żeby..."

Sprawą zaginięcia Madeleine McCann żył swego czasu cały świat. Kiedy wydawało się już, że dziewczynki nikt nigdy nie odnajdzie, na horyzoncie pojawiła się Julia Faustyna, która twierdziła, że to właśnie ona jest porwaną przed laty Maddie.

O 22-letniej Julii Faustynie głośno zrobiło się jakiś czas temu, kiedy w mediach społecznościowych zaczęła publikować zdjęcia porównujące siebie do zaginionej Madeleine McCann. Temat został podłapały nie tylko przez polskie, ale i zagraniczne media. Teorię Julii od początku obalali jej biologiczni rodzice. Sprawą zainteresowała się natomiast znana jasnowidzka, Fia Johansson. Kobieta pomagała Julii w przeprowadzeniu badań DNA i odkryciu prawdy. Wyniki były jednoznaczne. Dziewczyna nie mogła być zaginioną McCann. Julia jednak wciąż nie odpuszcza. Teraz pojawiła się na czuwaniu z okazji 17. rocznicy zaginięcia dziewczynki. Zajrzyj do galerii na górze strony i zobacz, jakie zdjęcie wrzucała Julia Faustyna. 

Zobacz wideo Najgłośniejsze zaginięcia w Polsce. Nie wszystkie zostały wyjaśnione, nie wszystkich sprawców ukarano

Julia Faustyna przyszła na czuwanie, bo chciała spotkać się z rodzicami Madeleine McCann 

Polkę spotkało rozczarowanie. Na upamiętniającym wieczorze nie pojawili się biologiczni rodzice Madeleine. Małżeństwo przesłało list, w którym podziękowało za dotychczasowe wsparcie i przeprosiło za swoją nieobecność. Para podkreśliła, że nigdy nie zapomni o tym, co wydarzyło się 17 lat temu. A co na czuwaniu robiła Julia Faustyna? Mimo że wcześnie przeprosiła za swoje zachowanie i podkreśliła, że "nigdy nie chciała nikogo skrzywdzić", dalej próbuje odnaleźć prawdziwą siebie. "Jestem Madeleine McCann. Nigdy nie przestałam w to wierzyć i przyjechałam tu, żeby poprosić Kate i Gerry'ego o wykonanie testu DNA. Nie zrobili nic, by udowodnić, że nie jestem ich córką. Nie jestem szalona i nie jestem kłamczuchą" - cytował Julię "Daily Mail".

Julia Faustyna Wendell w programie 'Dr. Phil'Julia Faustyna Wendell w programie 'Dr. Phil' Fot. Dr. Phil / YouTube

Sprawą Madeleine McCann żył cały świat. Co stało się 17 lat temu? 

W 2007 roku Madeleine wraz ze swoimi rodzicami i ich przyjaciółmi przebywała na wakacjach w domku letniskowym przy Praia da Luz. Kiedy dorośli jedli kolację w pobliskiej restauracji, dziewczynka spała w pokoju. Rodzice mieli do niej zaglądać co jakiś czas, by upewnić się, że wszystko w porządku. Kiedy koło godziny 22 przyszli do pokoju, Madeleine nie było w łóżku. Ze zeznań matki wynika, że w pomieszczeniu było otwarte okno. Służby miały zostać wezwane już po dziesięciu minutach, jednak sama policja utrzymuje, że otrzymała zgłoszenie dopiero po 30 minutach od dokonania szokującego odkrycia. Do tej pory sprawy nie wyjaśniono. 

 
Prawdziwa Madeleine McCann odnajdzie się?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.