Narzeczona Protasiewicza odgryzła się Schreiber. Po bandzie?

Marianna Schreiber dość zagadkowo skomentowała informację o zaręczynach Jacka Protasiewicza i Darii Brzezickiej. Narzeczona polityka nie pozostała jej dłużna.

Od połowy kwietnia nie ustaje medialny szum wokół Jacka Protasiewicza. Polityk PSL opublikował serię skandalicznych wpisów pełnych podtekstów i wyzwisk. Za swoje zachowanie decyzją Donalda Tuska został odwołany ze stanowiska wojewody dolnośląskiego. Wiele wskazuje na to, że Protasiewicz nie przejął się mocno aferą. Zainteresowanie wykorzystuje obecnie m.in. do promowania w mediach związku z młodszą o 35 lat polityczką i działaczką Darią Brzezicką.

Zobacz wideo Nadal mają dobre relacje

Marianna Schreiber o związku Jacka Protasiewicza

Jacek Protasiewicz o relacji z Darią Brzezicką obszernie opowiada na łamach "Super Expressu". Wyjawił m.in., że dzięki decyzji Donalda Tuska znalazł czas, aby wyjechać z ukochaną na Maltę. Podczas wakacji kupił pierścionek i poprosił ją o rękę. Zdjęcia świeżo upieczonych narzeczonych pojawiły się w tabloidzie, a oprócz tego fotografią z chwili zaręczyn podzieliła się Daria Brzezicka na platformie X. Na post polityczki postanowiła zareagować Marianna Schreiber. "Najbardziej podoba mi się w tym związku, że jest on szczery i autentyczny - nie na pokaz. Wszystkiego dobrego, Dario i Jacku" - napisała ironicznie.

Daria Brzezicka mocno odpowiedziała Mariannie Schreiber

Brzezicka w słowach Schreiber dopatrzyła się nuty ironii i nie zwlekała z odpowiedzią. Narzeczona Protasiewicza opublikowała w komentarzu rodzinne zdjęcia freak fighterki. Widać na nich dość pochmurnego Łukasza Schreibera, który niedawno poinformował o zakończeniu małżeństwa.

A mnie najbardziej podoba się, że Jacek uśmiecha się do zdjęć

- dodała Brzezicka ironicznie. Marianna Schreiber zareagowała ponownie, tym razem już bez wątpliwości wbijając polityczce szpilę. "Tak jak pani pisałam, dobrała się pani do Jacka pod każdym względem, nie tylko wiekowym, tym bardziej te wymuszone uśmiechy pod tabloidy. Natomiast co do mnie, to życzę wam tylu wspólnych lat, ile ja przeżyłam ze swym mężem. I życzę także cudownego potomstwa" - napisała i dodała, że czuje się zaproszona na ich ślub. Screeny postów z internetowej potyczki Schreiber i Brzezickiej znajdziecie w galerii na górze strony. 

Daria Brzezicka słusznie się zirytowała?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.