Były chłopak księżniczki Beatrice znaleziony martwy. Policja bada przyczynę śmierci

Były chłopak księżniczki Beatrice został pochowany w lutym, lecz wciąż trwa śledztwo dotyczące okoliczności śmierci. Paolo Liuzzo został znaleziony w pokoju hotelowym w Miami. Policja podała nowe informacje w sprawie.

Informacja o śmierci byłego chłopaka księżniczki Beatrice ujrzała światło dzienne jakiś czas temu. W środę "The Sun" poinformował, że były chłopak córki księcia Andrzeja, Paolo Liuzzo, najprawdopodobniej zmarł w wyniku przedawkowania narkotyków. Według publikacji mężczyznę znaleziono w pokoju hotelu CitizenM Miami Worldcenter. Zgodnie z doniesieniami jego ciało przewieziono z powrotem do rodzinnego miasta Long Island w stanie Nowy Jork, gdzie 16 lutego odbył się pogrzeb. Funkcjonariusz Michael Vega z Departamentu Policji w Miami powiedział w dziennikowi "The Sun", że okoliczności śmierci badano pod kątem przedawkowania", a dochodzenie "jest otwarte i nadal trwa". Znajomi Liuzzo nie ukrywali, że mężczyzna miał problemy z prawem, a także miał zmagać się z uzależnieniem od narkotyków i hazardu, które wpędziły go w długi.

Zobacz wideo Przemytnicy ukryli w samochodzie ponad 100 kg marihuany

Tak wyglądał związek księżniczki Beatrice i Paolo Liuzzo. Zaczęli spotykać się w 2005 roku

Para zaczęła się spotykać w 2005 roku, kiedy Beatrice miała 17 lat, a Paolo 24 lata. Matka księżniczki, Sarah Ferguson, wspierała ich związek, kiedy się spotkali. "Wszyscy mamy własne ścieżki i musimy się na nich uczyć, ale Beatrice to rozsądna dziewczyna, która wkrótce skończy 18 lat. Ma wielu przyjaciół, w tym Paolo" – wyjawiła wówczas Ferguson w publicznym oświadczeniu. Zanim zaczęli się spotykać, Liuzzo miał już problemy z prawem. Został oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci Jonathana R. Duchatelliera, kolegi z Kolegium Świętego Krzyża, po tym jak wdali się w pijacką bójkę na pięści. Zarzuty zostały ostatecznie zredukowane do napaści i pobicia, a Liuzzo odrobił 100 godzin prac społecznych. Związek księżniczki nie trwał długo. Zakończył się w 2006 roku. Mimo rozstania, informacja o śmierci byłego partnera wstrząsnęła księżniczką. "Beatrycze jest zdruzgotana i załamana wiadomością o śmierci Liuzzo" - informuje "The Sun".

Gdzie szukać pomocy? 

Jeśli borykasz się z uzależnieniem lub chcesz dowiedzieć się, jak możesz pomóc osobie bliskiej, możesz skontaktować się ze specjalistami, którzy dyżurują pod tymi numerami:

Ogólnopolski Telefon Zaufania uzależnienia (codziennie w godzinach 16-21): 800-199-990

Telefon Zaufania uzależnienia behawioralne (codziennie w godzinach 17-22): 800-889-880

Pomarańczowa linia dla rodziców dzieci pijących alkohol (od poniedziałku do piątku w godzinach 14-20): 801-140-068

Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie Niebieska Linia (całą dobę): 800-120-002

Więcej informacji znajdziesz na stronach Krajowego Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom

Księżniczka BeatriceKsiężniczka Beatrice Fot. @princessbeatriceroyal

Czy nastoletnie związki mają szansę na przetrwanie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.