Anita Sokołowska ma partnera z branży filmowej. Urzekł ją osobowością. "Co za język, sposób myślenia!"

Anita Sokołowska pilnuje swojego życia prywatnego, ale pewne szczegóły dotyczące tej sfery ujrzały jednak światło dzienne. Co wiadomo o ukochanym znanej aktorki?

Anitę Sokołowską znamy z takich produkcji jak "Przyjaciółki", "Testosteron", "Furioza" czy "Na dobre i na złe". Obecnie aktorka dzielnie walczy o Kryształową Kulę razem z Jackiem Jeschke w "Tańcu z gwiazdami", w związku z czym zainteresowanie gwiazdą wzrasta. Zajrzyjmy zatem na moment do jej życia uczuciowego.

Zobacz wideo Sokołowska o odejściu z "Przyjaciółek". Tak mówiła o "TzG"

Anita Sokołowska rozkwita w związku z mężczyzną, którego poznała jeszcze jako mężatka

Aktorka była w małżeństwie z Rafałem Malinowskim, jednak relacja nie przetrwała próby czasu i duet rozwiódł się w 2009 roku. Zanim jednak Sokołowska spotkała się z dawnym partnerem na sali sądowej, poznała swojego przyszłego wybranka - Bartosza Frąckowiaka. Obecny partner aktorki to ceniony reżyser, z którym miała okazję pracować przy "Przebudzeniu Wiosny" w bydgoskim Teatrze Polskim. Jak gwiazda wspomina pierwsze spotkanie z Frąckowiakiem? 

Po jednej z pierwszych prób byłam totalnie pod wrażeniem Bartka. Poszłam do garderoby, wzięłam do ręki leżącą tam książkę i na pierwszej stronie natknęłam się na wstęp, który on napisał. Zaczęłam czytać i miałam wypieki na twarzy. Co za język, sposób myślenia! Już wiedziałam, że wpadłam po uszy

- wyznała w "Twoim Stylu".

 

Anita Sokołowska o ukochanym. 'Nigdy nie jest nudno"

Co jeszcze wiadomo o partnerze aktorki? - Bartek zachwycił mnie swoją energią i intelektem. Jest facetem pełnym pasji, z nim nigdy nie jest nudno. Zakochałam się też w jego dobrych oczach. Jest ciepły, rodzinny - mówiła w dawnym wywiadzie Sokołowska. Para w 2013 roku powitała na świecie syna Antoniego. W jednym z dawnych wywiadów Sokołowska wspominała, jak łączyła swoje zajęcia z wychowaniem małego syna. - Gdy Antek był malutki i karmiłam go piersią, niania przywoziła go na plan i spędzali w kamperze dwie-trzy godziny, co przekładało się na dwa karmienia. Uważam jednak, że kamper nie jest dobrym miejscem dla dziecka. Powietrze jest w nim suche, wszędzie pełno kurzu. To nie Ameryka, gdzie kampery aktorów są wielkości ciężarówki, u nas to budki, w których siedzą cztery aktorki, więc nie ma tam miejsca dla małych dzieci. Uznałam, że nie będę zaspokajała swojego głodu macierzyństwa, trzymając synka w kamperze z nianią. Gdy przestałam go karmić piersią, Antek nie pojawiał się już na planie - przekazała. Po zdjęcia zapraszamy do galerii.

 
Którą rolę Anity Sokołowskiej lubisz najbardziej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.