Dorota Szelągowska zapozowała z ukochanym. "Dziś w grę wchodzi wyłącznie piżama"

Dorota Szelągowska od pewnego czasu coraz częściej pokazuje się w objęciach partnera. Fani prezenterki uwielbiają tego typu kadry i kibicują jej miłości.

Obserwatorzy Doroty Szelągowskiej mogą ją oglądać obecnie między innymi w programie "MasterChef Nastolatki". Na Instagramie prezenterki nie brakuje kadrów z jej projektów zawodowych, ale ostatnimi czasy coraz więcej pojawia się postów dotyczących sfery prywatnej, w której ważną rolę odgrywa partner znanej projektantki wnętrz. Jesteście ciekawi, co u nich słychać?

Zobacz wideo Szelągowska o nowej miłości. Szczery komentarz

Dorota Szelągowska uwieczniła poranek na imprezie. Fanka: Dajesz nadzieję, że i do mnie kiedyś zapuka jeszcze miłość

"Wczorajsza impreza urodzinowa @dominik.cwiek była spoko. Na tyle spoko, że dziś w grę wchodzi wyłącznie piżama, serial i zamówione jedzenie, którego kaloryczność spokojnie starczyłaby na tydzień. Starość, mili państwo. Hehe. A wam jeszcze uchodzą na sucho swawole i harce dnia poprzedniego?" - tak brzmi najnowszy post Szelągowskiej. Do zdjęcia zapozowała z ukochanym, który ją objął.

Fani są uradowani tym widokiem. "Ważne, że jest miłość - łatwiej kaca znosić we dwoje. Przetestowane", "Dajesz nadzieję, że i do mnie kiedyś zapuka jeszcze miłość", "Dorotko, jak miło patrzeć, że ty jednak w związku... Tak cudnie, gdyż tak wspaniała osoba jak ty zasługuje na wszystko, co najlepsze", "Dzisiaj pani Dorotko łączę się w bólu, leniwości i kaloryczności. Chyba i mi rozsądku wczoraj zabrakło" - czytamy komentarze pod najnowszym postem gwiazdy TVN. Przypomnijmy, że Dorota Szelągowska początkowo nie chciała mówić o nowym związku. Jednak w styczniu w jednym z wywiadów ujawniła, jakie zmiany zaszły w jej życiu osobistym. Pisaliśmy o tym tutaj: "Dorota Szelągowska ma nowego partnera. Zdecydowali się na poważny krok".

 

Dorota Szelągowska ma za sobą kilka związków. Tak mówiła o rozpadzie relacji ze Sztabą

Przy okazji jednego z wywiadów prezenterka pokusiła się o wyznanie dotyczące jej dawnego związku z muzykiem. Małżeństwo z Adamem Sztabą nie przetrwało próby czasu. - Najbardziej bolesnym momentem w moim życiu był mój drugi rozwód. To był rozwód po 11 latach życia, pożegnanie ze status quo, z całym dotychczasowym życiem, z przyjaciółmi. 11 lat życia i to bardzo ważnych, takich, kiedy dorastasz, kształtujesz się. Myślę, że to było takie moje największe zderzenie z innymi ludźmi, ze światem, jak on wygląda - mówiła u Żurnalisty. Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do galerii. 

Dorota Szelągowska o eksDorota Szelągowska o eks KAPiF.pl

Który program z Szelągowską lubisz najbardziej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.