Tak będzie wyglądał ogród Przybysz i Dąbrowskiego. "Za dnia miejsce do wypicia kawy, a wieczorami kino"

Trwają prace nad wymarzonym domem Jana Dąbrowskiego i Sylwii Przybysz. Influencer właśnie pochwalił się wizualizacją ogrodu. Robi wrażenie?

Jakiś czas temu Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski pochwalili się zakupem nieruchomości. Z relacji opublikowanej na YouTubie wyszło na jaw, że ich nowy dom ma około 230 metrów kwadratowych i stoi na działce o powierzchni 16 arów. Małżonkowie nie kryli swojej radości. "Mamy to! Nasz wymarzony dom" - pisała zadowolona Przybysz na swoim profilu na Instagramie. Influencerzy prężnie działają nad remontem swojego gniazdka, co relacjonują w mediach społecznościowych. Pokazali m.in. projekt salonu, w którym dominować będzie biel. Teraz ponownie uchylili rąbka tajemnicy. 

Zobacz wideo Włodarczyk pochwaliła się domem w USA. Luksus?

Jan Dąbrowski opublikował projekt ogrodu. "Pozwoli nam się wyciszyć, zrelaksować"

Ostatnio Jan Dąbrowski pochwalił się na swoim profilu na Instagramie projektem ogrodu. Trzeba przyznać, że całość prezentuje się naprawdę luksusowo. Przybysz i Dąbrowski postawili na drewniany podest oraz pergolę. Influencer wyjaśnił w opisie, że początkowo rozważali umieszczenie sauny w ogrodzie, jednak ostatecznie zrezygnowali z tego pomysłu. Dodał, że już wkrótce wizualizacja zamieni się w rzeczywistość. "Ogród. Lada moment zaczynamy prace nad tarasem, a potem lecimy z kolejnymi elementami - z tych ciekawszych - m.in strefa dla dzieci i pergola. Chcieliśmy w ogrodzie stworzyć małą architekturę, która w obecności przyrody pozwoli nam się wyciszyć, zrelaksować" - pisał. Dąbrowski opisał dokładnie, do czego przyda im się pergola. "Będzie mogła pełnić wiele funkcji, za dnia miejsce do wypicia kawy, popracowania, czy też poćwiczenia, a wieczorami kino i ogólne życie towarzyskie" - pisał.

 

Internauci zachwyceni ogrodem Jana Dąbrowskiego i Sylwii Przybysz. "Ale czad"

Internauci ruszyli z komentarzami pod wizualizacją ogrodu Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego. Nie kryli zachwytów. "Genialny pomysł", "Naprawdę przepięknie to wygląda", "O wow, ale czad", "Coś pięknego", "Mogę wpaść?", "Nic, tylko pozazdrościć i cieszyć się z tego, że ktoś może sobie na to pozwolić", "To wygląda jak z bajki" - pisali pod postem influencera. Podzielacie ich zachwyty? ZOBACZ TEŻ: Sylwia Przybysz w tarapatach. "Niech ktoś to zatrzyma". Wtem odezwała się babcia Jana Dąbrowskiego

Sylwia Przybysz i Jan DąbrowskiSylwia Przybysz i Jan Dąbrowski Fot. KAPiF.pl

Co sądzisz o ogrodzie Przybysz i Dąbrowskiego?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.