Sylwia Przybysz w tarapatach. "Niech ktoś to zatrzyma". Wtem odezwała się babcia Jana Dąbrowskiego

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wychowują razem trzy córki. W domu youtuberów trwa chorobowy pogrom. Wokalistka pożaliła się w sieci. Widać, że może liczyć na duże wsparcie.

Sylwia Przybysz w maju 2023 roku urodziła trzecie dziecko, córkę Jaśminę. "No to pora powitać nową kruszynę na świecie" - ogłosili dumni rodzice na Instagramie. Razem z Janem Dąbrowskim wychowują jeszcze Nelę i Polę. Para poznała się za nastoletnich lat. Od 2018 roku tworzą oficjalny związek, a w 2022 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Sylwia Przybysz wielokrotnie podkreślała, że marzy o założeniu dużej rodziny. Influencerka została mamą w wieku 22 lat. Jak młodzi rodzice radzą sobie z trójką dzieci?

Zobacz wideo Sylwia Nowak została mamą. Opowiedziała nam o ciemnych stronach macierzyństwa. Szczere wyznanie

Sylwia Przybysz żali się w mediach społecznościowych. "Niech ktoś zatrzyma tę karuzelę'

Sylwia Przybysz sama wychowała się w wielodzietnej rodzinie i od zawsze marzyła, aby jej dzieci także miały rodzeństwo. Influencerka ma trzy siostry,  Olgę, Patrycję i Annę, oraz brata Oskara. Kiedy planowała powiększenie rodziny, zależało jej na niewielkiej różnicy wieku między dziećmi, co jak widać, z powodzeniem udało się jej zrealizować. Duża rodzina to też spore wyzwanie, szczególnie w sezonie chorobowym. Infekcje nie ominęły też rodziny youtuberów. "16 października, a my całą rodzinką od początku miesiąca non stop chorzy. Jedna osoba wyzdrowieje, dwie kolejne chorują. Niech ktoś zatrzyma tę karuzelę" - pożaliła się na Instagramie Sylwia Przybysz. Na te słowa natychmiast zareagowała babcia Jana Dąbrowskiego, Józefa Dąbrowska. "Kochana wnuczko! Oj, gdybym była młodsza. Chętnie pomogłabym pielęgnować moje śliczne prawnuczki" - skomentowała seniorka.

Sylwia Dąbrowska może liczyć na wsparcie fanów. "Dopiero co wyszliśmy ze swojego maratonu"

W komentarzach pod wpisem Sylwii Dąbrowskiej o chorobie jej dzieci od razu odezwały się inne mamy, które ostatnio same doświadczyły tego typu problemów. Nie da się ukryć, że wokalistka może liczyć na ogromne wsparcie fanów. "Dopiero co wyszliśmy ze swojego maratonu. Trzymajcie się cieplutko ", "U mnie odkąd starszy poszedł do przedszkola non stop albo on, albo roczna córeczka są chorzy", "Chorujemy. U nas też jak domino" - czytamy w komentarzach. Jedna z internautek zwróciła też uwagę na wpis babci Jana Dąbrowskiego. "Jaka piękna babcia! Jaka klasa i gust" - skomplementowała seniorkę. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.