Miszczak kończy 69 lat. Cieślak złożyła mu życzenia. Kadr z prywatnego archiwum. "Mężu kochany"

Anna Cieślak postanowiła opublikować romantyczny post, w którym publicznie złożyła życzenia mężowi. Edward Miszczak skończył 69 lat. Wyznanie opatrzyła prywatnym zdjęciem.

Anna Cieślak od trzech lat jest żoną Edwarda Miszczaka. Dziennikarz jest wiceprezesem zarządu i dyrektorem programowym Polsatu. Wcześniej przez ponad 25 lat związany był ze stacją TVN. 18 marca Miszczak skończył 69 lat. Z tej okazji aktorka postanowiła opublikować wpis, w którym publicznie złożyła życzenia ukochanemu. 

Zobacz wideo Figurski o relacjach z Edwardem Miszczakiem. "Jeszcze się ze mną wita"

Anna Cieślak składa życzenia Miszczakowki. "Mężu mój kochany"

Edward Miszczak i Anna Cieślak to jedna z par polskiego show-biznesu, o której jest najbardziej głośno. Zakochani budzą zainteresowanie mediów m.in. ze względu na sporą różnicę wieku - dzieli ich równe 25 lat. Emocji dostarcza też fakt, że rzadko pojawiają się razem na ściankach. Nieczęsto ujawniają szczegóły związku, zachowując prawo do prywatności. Doceniają to, że każde z nich ma już swój bagaż doświadczeń. Para ostatnio była widziana razem na gali rozdania MocArtów. 18 marca dyrektor programowy Polsatu świętuje 69 urodziny. Z tej okazji ukochana postanowiła dodać post na Instagramie, w którym złożyła mu życzenia. 

Mężu mój kochany. Wszystkiego najlepszego. Niech świat cię nigdy nie ogarnie. Biegnij jak biegniesz. Halo

- napisała aktorka, dodając emotikonę serca i czerwonej róży. 

 

Anna Cieślak znacząco wpłynęła na Miszczaka. Zmienił pogląd na aktorów 

Żona znanego dziennikarza jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie i od lat spełnia się jako aktorka. Gra zarówno w teatrze, jak i pojawia się w serialach i filmach. Okazuje się, że Miszczak nie miał dobrego zdania o jej zawodzie. Dopiero po poznaniu małżonki zmienił swoje poglądy. - Ta sytuacja mnie wiele nauczyła. Dzisiaj inaczej patrzę na zawód aktora, inaczej patrzę na ich podejście do mediów, do telewizji i dużo więcej wiem. Dzisiaj jestem w stanie ich bardzo bronić - wyznał. Dodał także, że nie zawsze coś jest winą aktora, a idzie to na jego konto. - To jest strasznie trudne, czy pani sprosta, czy ktoś po drodze czegoś nie spie*rzył, a pójdzie na pani oblicze. To bardzo trudny zawód - powiedział. Najwyraźniej żona ma spory wpływ na opinię dziennikarza.

Edward Miszczak, Anna CieślakEdward Miszczak, Anna Cieślak fot. EAST NEWS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.