Szczęśliwy Borkowski z żoną na evencie, Hakiel zabrał Dominikę. Świeżo zaręczeni?

Na gali charytatywnej "50 osobistości biznesu" Marcin Hakiel pojawił się ze swoją ukochaną Dominiką. To ich pierwsze wyjście po wyjawieniu informacji o zaręczynach. Nie zabrakło Jacka Borkowskiego, któremu towarzyszyła żona.

Gala charytatywna "50 osobistości biznesu" przyciągnęła wiele znanych twarzy. W tym pojawił się także Marcin Hakiel, który już niedługo będzie tańczy w parze z Dagmarą Kaźmierską w programie "Taniec z Gwiazdami". Mężczyzna zabrał na wydarzenie ukochaną Dominikę. To ich pierwsze wspólne wyjście od czasu, gdy wygadał się o zaręczynach. Nie zabrakło także Jacka Borkowskiego, który pokazał się żoną. 

Zobacz wideo Marcin Hakiel o zwolnieniu Cichopek z "PnŚ". Teraz przyjmie zaproszenie do śniadaniówki?

Marcin Hakiel z ukochaną. Zaręczeni? Był też Borkowski z żoną

Na charytatywnej gali nie zabrakło znanych osób, a w tym tancerza, który przez wiele lat był mężem Katarzyny Cichopek. Prezenterka związała się z Maciejem Kurzajewskim, a Hakiel spotyka się od jakiegoś czasu z Dominiką. Niedawno wygadał się, że kobieta jest już jego narzeczoną. Ukochana tancerza postawiła na ołówkową, klasyczną sukienkę z krótkim rękawem do połowy ud. Zabrała ze sobą średniego rozmiaru, cekinową, ale jednocześnie prześwtującą torebkę z czarnymi uchwytami. Jeśli chodzi o buty, postawiła na czarne kozaki ze szpiczastymi czubkami. Hakiel tego wieczora wybrał bordowy komplet - marynarkę i spodnie, i czarną koszulę. Na evencie pojawił się także Jacek Borkowski, u którego boku pojawiła się poślubiona w grudniu zeszłego roku Joanna. Aktor postawił na klasykę - ciemną, pasiastą marynarkę i czarne spodnie, które skomponował z biała koszulą i krawatem. Jego małżonka wyróżniła się sukienką w intensywnie zielonym kolorze, do której ubrała czarne rajstopy i szpilki tego samego koloru. W dłoni miała ciemną kopertówkę. 

Jacek Borkowski z żoną na evencie, Hakiel zabrał Dominikę. Świeżo zaręczeni?Jacek Borkowski z żoną na evencie, Hakiel zabrał Dominikę. Świeżo zaręczeni? Fot. KAPiF.pl

Anna Popek w czerwonej stylizacji

Na gali charytatywnej pojawiła się także Anna Popek, która powoli wraca do medialnego świata. Zniknęła po tym, gdy została zwolniona z "Pytania na śniadanie", gdy nowy zarząd zdecydował, że czas na zmiany prezenterów. Tym razem dziennikarka postawiła na długą sukienkę, która miała odcień zgaszonej czerwieni i odsłaniała jej plecy oraz ramiona. Dobrała do tego małą, pikowaną torebkę na złotym łańcuszku w czarnym kolorze. Całość stylizacji dopełniły sporego rozmiaru, błyszczące kolczyki. Więcej zdjęć z wydarzenia znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Szczęśliwy Borkowski z żoną na evencie, Hakiel zabrał Dominikę. Świeżo zaręczeni?Szczęśliwy Borkowski z żoną na evencie, Hakiel zabrał Dominikę. Świeżo zaręczeni? Fot. KAPiF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.