Siostra Aarona Cartera nie żyje. Jego przedstawiciele wydali oświadczenie. "Nie jesteście sami"

Pod koniec grudnia zmarła Bobbie Jean Carter, siostra nieżyjącego już Aarona Cartera. Oświadczenie w tej sprawy wydał zespół menadżerski piosenkarza.

Informacja o śmierci Bobbie Jean Carter obiegła media 23 grudnia, kiedy jako pierwszy poinformował o tym portal TMZ. Tragiczną wiadomość potwierdziła matka zmarłej 41-latki. "Jestem w szoku, odkąd dowiedziałam się o nagłej śmierci mojej córki Bobbie Jean. Będę potrzebować czasu, aby przetrawić to, co się teraz dzieje. Kiedy będę w stanie jasno myśleć, wydam oświadczenie, ale na razie prosiłabym o uszanowanie prywatności" - powiedziała. Tymczasem oświadczenie wydał zespół menadżerski zmarłego w 2022 roku Aarona Cartera

Zobacz wideo Kora zostawiła to po śmierci

Siostra Aarona Cartera nie żyje. Jego team wydał oświadczenie. "Nie jesteście sami"

"Mijający rok był dla nas rokiem strat i tragedii" - czytamy w komunikacie dla portalu E! News. "Niech trafi do was miłość i słowa pocieszenia fanów oraz przyjaciół w tym trudnym czasie. Nie jesteście sami. Wiemy, że Aaron i jego siostry są razem w niebie. Niech spoczywają w pokoju" - czytamy w oświadczeniu słowa skierowane do rodziny Carterów. Przypominamy, że Bobbie Jean Carter była siostrą Nicka i Aarona Carterów. Póki co, okoliczności jej śmierci nie są znane. Wiadomo jednak, że Carter przez wiele lat zmagała się z uzależnieniem od substancji psychoaktywnych. Bobbie Jean Carter wspierała swoich braci i szczególnie była zaangażowana w karierę Aarona. Współpracowała z nim w roli stylistki oraz wizażystki. 

Aaron CarterAaron Carter Instagram.com/aaroncarter

Nad rodziną Carterów ciąży fatum? Trójka rodzeństwa nie żyje

Warto przypomnieć, że Bobbie Jean Carter jest trzecią osobą z rodzeństwa Carterów, która odeszła niespodziewanie, i to w dość młodym wieku. Leslie Carter odeszła wskutek przedawkowania leków przeciwdepresyjnych w 2012 roku. Miała 26 lat. Dziesięć lat później zmarł jej brat, Aaron Carter, który także przedawkował substancje psychoaktywne. Wówczas miał 35 lat. 

Przypominamy, że trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje. Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii Stylowa Gwiazda Roku nominowane są: Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Wieniawa, Monika Olejnik, Małgorzata Rozenek i Joanna Przetakiewicz. GŁOSUJ TU!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.