Wersow i Friz dorobili się fortuny. Tak wygląda ich ogromny dom. Luksusowo? Mało powiedziane

Wersow ma 27 lat, miliony na koncie i rzeszę fanów. Niedawno wydała nawet płytę. A jak mieszka? Jak się okazuje, jej wnętrza są urządzone niezwykle stylowo. Tylko spójrzcie!

Wersow, a właściwie Weronika Sowa jeszcze kilka lat temu była zwykłą dwudziestoparolatką. Wszystko zmieniło się, gdy wraz ze swoim chłopakiem Frizem, czyli Karolem Wiśniewskim, zaczęła nagrywać filmiki w serwisie YouTube. Popularność "Ekipy Friza", czyli grupy przyjaciół (którzy już przyjaciółmi raczej nie są, bo "Ekipa" się rozpadła jakiś czas temu) mieszkających razem w jednej willi i robiących tzw. pranki, czyli żarty na innych domownikach, była tak duża, że każde z nich dorobiło się niemałych pieniędzy i rzeszy fanów. Najwięcej oczywiście zgarnął inicjator wszystkiego - Friz i jego dziewczyna, a obecnie już narzeczona - Wersow.

Zobacz wideo Ewa Kasprzyk ostro o Wersow: Nie rozumiem tej osoby. Świat zmierza ku końcowi

Tak mieszka Wersow. Wnętrza urządzone są stylowo i z klasą

Duże pieniądze wiążą się z ogromnymi możliwościami. Na przykład pięknego ubioru, szybkich samochodów, czy... domu. Wersow, choć ubiera się niezwykle kolorowo (jak na idolkę dzieci i nastolatków przystało), domowe ognisko urządziła raczej zachowawczo, a nawet minimalistycznie. Dla przykładu salon to nic innego jak piękny odcień kości słoniowej. Mowa nie tylko o ścianach, ale również, nieco jaśniejszych meblach, takich jak sporych rozmiarów kanapa. Znajdują się w nim również duże okna, dzięki czemu do pomieszczenia wpada dużo światła. Niektóre z dodatków, jak np. stolik kawowy są dla kontrastu czarne.

 

Tak mieszka Wersow. Nowoczesna willa z basenem pod Warszawą

Friz i Wersow zdecydowali się na luksusową willę z basenem pod Krakowem. Budynek ma oryginalny, nowoczesny kształt, jest szary i jest w nim dużo przeszkleń. Przed domem znajduje się ogromny taras, który również jest urządzony w nowoczesnym stylu. Znajdują się tam białe kanapy i stolik w obłym kształcie oraz rośliny w wysokich, białych donicach. Z pewnością latem świetnie się tam spędza czas, a para z pewnością zaopatrzyła się również w grilla, którego mogą rozpalić ze znajomymi. Przed domem znajduje się również jaccuzzi, z którego chętnie korzysta Friz, co pokazuje na swoim Instagramie. Więcej zdjęć domu influencerów znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

 

Przypominamy, że trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje. Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii Stylowa Gwiazda Roku nominowane są: Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Wieniawa, Monika Olejnik, Małgorzata Rozenek i Joanna Przetakiewicz. GŁOSUJ TU!

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.