Rafał Grabias wspomina Gabriela Seweryna. Opublikował zdjęcie sprzed lat

Rafał Grabias przez wiele lat związany był z Gabrielem Sewerynem. Nic więc dziwnego, że śmierć projektanta futer okazała się dla niego prawdziwym szokiem. Grabias opublikował w mediach społecznościowych kolejne zdjęcie.

Śmierć Gabriela Seweryna wstrząsnęła polskim show-biznesem. Kontrowersyjny projektant futer, zanim odszedł, uskarżał się na bardzo silny ból w klatce piersiowej i twierdził, że żaden z medyków nie chce mu pomóc. O wszystkim informował za pomocą mediów społecznościowych, chcąc w ten sposób nagłośnić całą sytuację. Były partner Gabriela Seweryna - Rafał Grabias jest poruszony śmiercią byłego partnera i zamieścił na Instagramie kolejny emocjonalny post. Tym razem pokazał czarno-białą fotografię sprzed lat.

Zobacz wideo Tak wygląda uczestniczka "Królowych życia" bez zębów

Rafał Grabias wspomina Gabriela Seweryna. Zdobył się na wzruszający gest

Na instagramowym koncie Rafała Grabiasa pojawiła się wzmożona aktywność. Wszystko za sprawą postu, którym podzielił się ze swoimi obserwatorami. Grabias opublikował czarno-białe zdjęcie, do którego zapozował z Sewerynem. Z opisu dowiedzieliśmy się, że fotografia wykonana została w 2008 roku. Mężczyźni są na niej uśmiechnięci i widać, że przepełnia ich pozytywna energia. W końcu przez kilkanaście lat tworzyli związek, który ostatecznie się rozpadł. Zdjęcie niemal natychmiast zyskało ogromną liczbę polubień i komentarzy. Internauci zasypali Grabiasa słowami wsparcia i ciepłymi gestami.

 

Gabriel SewerynGabriel Seweryn KAPIF

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn przez 18 lat byli parą. Mają za sobą lepsze, jak i gorsze chwile

Mimo wcześniejszego rozstania śmierć projektanta futer wstrząsnęła Rafałem Grabiasem. Nic w tym dziwnego. Będąc z kimś przez niespełna 20 lat, trudno przejść obok takiej tragedii obojętnie. Panowie dali się poznać szerszej publiczności jako kontrowersyjni uczestnicy hitu telewizji TTV - "Królowych życia". W programie pokazywali oni swoje życie zarówno od strony prywatnej, jak i zawodowej. Nie było dla nich tematów tabu i niezręcznych sytuacji. W produkcji wzięła udział nawet mama Gabriela Seweryna. Zakochani często ją odwiedzali i pomagali w codziennych obowiązkach. Projektant był z nią silnie związany. Głogowianin zmarł w wieku 56 lat i zostawił po sobie wiele projektów. Część z nich cały czas wydaje się być wyjątkowo odważna.

Grabias Rafał i Seweryn Gabriel na premierze filmu '365 dni'Grabias Rafał i Seweryn Gabriel na premierze filmu '365 dni' dzak / AK DAMIAN/KAPiF.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA