Joanna Krupa już nie jest singielką? Poinformowała o tym w dość nietypowy sposób

Joanna Krupa już nie jest singielką? Wiele mówiła o swoim typie mężczyzny, a teraz wszystko stało się jasne. Wystarczyło, że zamieściła krótkie nagranie na TikToku.

Odkąd Joanna Krupa ogłosiła, że rozwodzi się z Douglesem Nunesem, jej życie uczuciowe budzi ogromne zainteresowanie. Modelka często jest pytana o to, czy jest już gotowa na nową miłość i w jakich mężczyznach gustuje. Jako że nie chroni za bardzo prywatności przed fanami, chętnie wypowiada się na temat życia osobistego i potencjalnych kandydatów na kolejnego partnera życiowego. Czy w jej życiu już pojawił się ktoś nowy? Najnowsze nagranie, które zamieściła w sieci, wszystko wyjaśnia.

Zobacz wideo Krupa chciałaby mieć więcej dzieci. Co na to kandydaci na partnerów?

Joanna Krupa zdradza, czy w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna

TikTok rośnie w popularności, a gwiazdy coraz chętniej wybierają tę platformę do budowania pozycji w mediach. Dość popularne są filmy, do których wykorzystuje się filtry, mające odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania. Ostatnio Joanna Krupa sprawdziła, dlaczego w jej życiu nie znalazł się jeszcze "ten jedyny" i po chwili wszystko było jasne. Aplikacja wylosowała odpowiedź, z której wynika, że jest zbyt bardzo skupiona na rozwijaniu kariery i samej sobie. Nie była tym zaskoczona. Zdjęcia Joanny Krupy znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Jesteś za bardzo skupiona na swojej karierze - czytamy.

Joanna Krupa już zawsze będzie singielką? Z tym ma problem

Joanna Krupa uchodzi za jedną z najbardziej atrakcyjnych Polek i raczej nie może narzekać na zainteresowanie płci przeciwnej. Ona jednak ma bardzo skonkretyzowany typ mężczyzny. Pomijając aspekty fizyczne, szuka kogoś o dobrym sercu. Jest jednak pewien poważny problem, który zauważyła już jakiś czas temu. W rozmowie na antenie "Dzień dobry TVN" stwierdziła, że większość z nich jest już zajęta. - Tak naprawdę ja nie mam jednego typu. Zawsze myślałam, że wysoki, ciemny, umięśniony, a teraz to się zmieniło, bo mój pierwszy mąż do drugiego był kompletnie niepodobny. Czekam na takiego faceta, który ma piękne serce, kocha zwierzęta i z którym życie jest po prostu na luzie. Nie ma stresu (...). Najlepsi faceci są zajęci i tutaj jest problem. Będę singielką na zawsze - stwierdziła Joanna Krupa.

Joanna Krupa podczas wydarzenia Znani dla PsierocincaJoanna Krupa podczas wydarzenia Znani dla Psierocinca kapif

Joanna Krupa na enecie Dives medJoanna Krupa na enecie Dives med kapif

Więcej o:
Copyright © Agora SA