Kowalczyk krótko i zwięźle o debacie w TVP. Wymowne słowa

Przedwyborczą debatę w Telewizji Polskiej oceniło wielu Polaków, także tych znanych. W mediach społecznościowych skomentowała ją nawet Justyna Kowalczyk-Tekieli. Sportsmenka napisała, co myśli.

Justyna Kowalczyk-Tekieli dołączyła do grona znanych osób, które otwarcie mówią o polityce i bez gryzienia się w język wyrażają swoje poglądy. Sportsmenka oglądała poniedziałkową debatę w Telewizji Polskiej i podzieliła się wrażeniami w mediach społecznościowych. Z jej słów jasno wynika, że nie przypadła jej do gustu to, co zobaczyła. Spostrzeżenia biegaczki wyraźnie spodobały się internautom. Wskazuje na to całkiem spora liczba polubień postu.

Zobacz wideo Debata 2023. Tusk o Morawieckim

Justyna Kowalczyk-Tekieli nie wytrzymała. Wyraziła swoje odczucia po politycznej debacie w TVP

Debata TVP wzbudziła wiele emocji. Swoją opinią po jej obejrzeniu postanowiła podzielić się Justyna Kowalczyk-Tekieli. To nie pierwszy raz, gdy wypowiadała się na tematy polityczne. Sportsmenka już wcześniej jednoznacznie zadeklarowała, że weźmie udział w zbliżających się wielkimi krokami wyborach. Wyraźnie widać, że polityka odgrywa w jej życiu ważną rolę.

Trzeba iść na wybory. Po prostu. Myślę, że zasługujemy choćby na normalne debaty - napisała na Twitterze Justyna Kowalczyk-Tekieli.

Justyna Kowalczyk-Tekieli w niedzielę uda się na wybory. Zrobi to dla siebie i swojego syna

Opinia Justyny Kowalczyk-Tekieli na temat debaty transmitowanej przez Telewizję Polską wyraźnie przypadła do gustu internautom. Świadczy o tym całkiem spora liczba polubień pod słowami sportsmenki. Na chwilę obecną jest ich już prawie pięć tysięcy. Kowalczyk-Tekieli już kilka dni temu oficjalnie poinformowała, na kogo zagłosuje. Swój wybór uargumentowała chęcią zmian nie tylko w swoim życiu, ale również syna. Jakub Kot, na którego Kowalczyk-Tekieli planuje oddać głos, również pała miłością do sportu. Na co dzień mieszka on w Zakopanem i jest nauczycielem. Więcej zdjęć Justyny Kowalczyk-Tekieli znajduje się w galerii na górze strony.

Będę głosować, bo od wyników wyborów bezpośrednio będzie zależeć ważna decyzja rzutująca na moje i Hugonka życie. Mój głos oddam na Jakuba Kota. To że był sportowcem, jest najmniej dla mnie ważne. To mądry, elokwentny człowiek, który umie w ekonomię - zdradziła Justyna Kowalczyk-Tekieli.

Justyna KowalczykJustyna Kowalczyk Fot. @justyna.kowalczyk.tekieli

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.