Agata Duda pod ostrzałem stylistki. Zdradza, co by jej dobrze zrobiło [PLOTEK EXCLUSIVE]

Agata Duda zaprosiła królową Sylwię do Belwederu, gdzie miały okazję porozmawiać. Na tę okazję pierwsza dama wybrała modną stylizację, ale stylistka zwróciła uwagę na jej gościnię. Tym zaplusowała.

Agata Duda jako żona prezydenta Andrzeja Dudy często spotyka się pierwszymi damami oraz kobietami sprawującymi ważne stanowiska innych państw i pełni funkcję reprezentacyjną. Po wizycie na Zgromadzeniu Ogólnym ONZ, które odbyło się w Stanach Zjednoczonych, wróciła do Polski. Zaprosiła do Belwederu samą szwedzką królową, z czego fotorelacją podzieliła się na Instagramie. Stylistka Monika Mia Panda w rozmowie z nami oceniła, jak sobie poradziła.

Zobacz wideo Wędzikowska zmieniłaby styl Agaty Dudy. W głowie narodził się plan

Stylistka ocenia Agatę Dudę

Agata Duda często oceniana jest przez media pod kątem wyczucia stylu oraz dopasowywania stylizacji do poszczególnych okazji. Pierwsza dama zwykle stawia na dość proste rozwiązania i tak też było tym razem. Na spacer po warszawskim Belwederze wybrała jasną marynarkę, którą zestawiła z czarną sukienką. Zdaniem stylistki Moniki Pandy było to dość modne zestawienie. "Agata Duda spotkała się niedawno ze szwedzką królową Sylwią. Miała na sobie czarną klasyczną sukienkę oraz bardzo modną taliowaną marynarkę z delikatnymi poduszkami w kolorze masłowym" - mówiła Monika Mia Panda w rozmowie z Plotkiem.

Stylistka nie zostawiła bez komentarza również królowej Sylwii. Tego dnia postawiła na zielony tweedowy komplet oraz białą koszulę. "Królowa Sylwia natomiast wybrała stylowy równie elegancki tweedowy komplet w kolorze głębokiej zieleni. Całość dopełniły akcenty - złota broszka oraz kolorowy etniczny naszyjnik" - dodała. Bardziej krytyczna była stylistka Róża Augustyniak, która odniosła się do stylu Agaty Dudy. Ma dla niej jedną radę. "Moim zdaniem, pierwszej damie dobrze zrobiłoby otworzenie się na bardziej nowoczesną modę pod względem fasonów, wzorów, dodatków. Mamy w Polsce wielu fantastycznych projektantów, których pierwsza dama mogłaby obdarzyć zaufaniem" - powiedziała nam. Więcej zdjęć Agaty Dudy znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

 

Agata Duda relacjonuje spotkanie z królową Szwecji 

Agata Duda w jednym z najnowszych postów na Instagramie opowiedziała, jak przebiegło spotkanie z królową Szwecji. Miały okazję porozmawiać między innymi o prawach dzieci i działalności charytatywnej. Nie zdradziła jednak zbyt wielu szczegółów. "W Belwederze spotkałam się ze szwedzką Królową Sylwią. Rozmawiałyśmy przede wszystkim na temat działalności charytatywnej i opiekuńczej skierowanej do najmłodszych, w tym między innymi na temat ochrony praw dzieci" - pisała Agata Duda na Instagramie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.