Krzan pracuje z Kurzopkami w "PnŚ". A teraz zdradza takie wieści o Smaszcz [PLOTEK EXCLUSIVE]

Czy wkrótce w budynku TVP na Woronicza pojawi się po latach Paulina Smaszcz? Izabella Krzan nie przegapiłaby rozmowy z takim gościem.

Paulina Smaszcz w przeszłości współprowadziła "Pytanie na śniadanie". Była wtedy żoną Macieja Kurzajewskiego. A że ostatnio Izabella Krzan wyznała, że są osoby, z którymi nie chciałaby nigdy rozmawiać w porannym programie TVP2, gdy spotkaliśmy ją za kulisami "Rytmów Dwójki", zapytaliśmy, czy byłaby gotowa na wywiad z byłą żoną kolegi z pracy. Okazuje się, że prezenterka nie widziałaby nic złego w rozmowie na wizji ze wzbudzającą dużo emocji kobietą petardą. Czy tym wyznaniem przed kamerą Plotka zainspiruje swoje szefostwo? Patrząc na to, ile Paulina dostarcza regularnie komentarzy w sieci, bardzo możliwe, że słupki oglądalności programu z Krzan, w którym wzięłaby udział bizneswoman, poszybowałyby z prędkością światła do góry. Zobaczcie nasz materiał wideo.

Zobacz wideo Iza Krzan zrobi wywiad z Pauliną Smaszcz?

Izabella Krzan jest chętna na rozmowę z Pauliną Smaszcz

Wydawałoby się, że od kiedy Maciej Kurzajewski związał się z Katarzyną Cichopek, na kanapach "Pytania na śniadanie" nie ma miejsca dla Pauliny Smaszcz. Była żona prezentera regularnie dostarcza coraz to nowszych doniesień na temat ich życia, nie przebierając często w słowach i pozwalając sobie na komentarze, odbierane czasem przez internautów jako "nie na miejscu". Tymczasem Izabella Krzan nie odmówiłaby szansy nieoczywistej rozmowy z Pauliną, gdyby była tylko taka propozycja.

Oczywiście, że bym porozmawiała z Pauliną. Nie wiem, jaki to byłby temat, jaka byłaby to rozmowa, bo pewnie też od tego by dużo zależało. Fajnie się miło i dobrze różnić i akceptować to, że jeden lubi takie, a drugi lubi takie. Byle zawsze być dobrym dla drugiego człowieka - powiedziała Plotkowi otwarta na wyzwania Izabella Krzan.

Kurzopki zaproszą na ślub koleżankę z pracy? Ma wątpliwości

Izabella Krzan nie ma pewności, że znalazłaby się na liście ślubnych gości Kasi i Maćka. Na co dzień nie żyje zbytnio ich prywatnym życiem i nie przeszło jej przez myśl, by szykować się na ich ślub. "Nie, nie szykuję się, bo nic mi o tym nie wiadomo. Nie wiem, czy byłabym na liście gości. Ja im życzę dużo szczęścia i myślę, że tak jak ty, będę obserwować z boku" - powiedziała Krzan w rozmowie z reporterem Plotka Izabella Krzan.

Izabella KrzanIzabella Krzan Fot. Kapif.pl