Znani youtuberzy pilnie muszą sprzedać willę w Bieszczadach. "Życie pisze różne scenariusze"

Fit Lovers jakiś czas temu chwalili się w mediach społecznościowych wyjątkową inwestycją. Zakupili posiadłość w Bieszczadach, którą wyremontowali. Teraz poinformowali, że są zmuszeni ją sprzedać.

Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz znani w sieci jako Fit Lovers trzy lata temu postanowili zakupić posiadłość w Bieszczadach. Od początku zakładali, że nie będą tam mieszkać, a chcą wynajmować lokum. W zeszłym roku zaprezentowali efekty całkowitej metamorfozy domu. "Kiedy pierwszy raz zobaczyliśmy go stojącego w otoczeniu półhektarowej działki, gdzie jedynym odgłosem był śpiew ptaków - widzieliśmy, że chcemy stworzyć tu wyjątkowe miejsce. Mimo ogromnego trudu, jakim był remont takiej powierzchni z pomocą rodziny, przyjaciół i kilku bieszczadzkich fachmanów, udało się" - pisali zachwyceni. Jak sami przekazali, życie pisze różne scenariusze i teraz muszą rozstać się z nieruchomością. 

Zobacz wideo Fit Lovers wyznają: kto kogo poderwał? [KOŁO PLOTKA]

Fit Lovers muszą sprzedać dom w Bieszczadach. "Życie pisze różne scenariusze"

Na Instagramie Fit Lovers ukazało się wideo, na którym para prezentuje posiadłość w Bieszczadach, przy okazji informując o sprzedaży. Dom jest naprawdę spory, ma powierzchnię 460 m kw na działce o wielkości 0,5 ha. Oprócz tego na posesji położonej w miejscowości Czarne znajduje się domek leśny. Za cały obiekt chcą dwa miliony złotych. 

Sprzedajemy nasz dom w Bieszczadach. Włożyliśmy w ten obiekt ogrom pracy i serca. Jednak życie pisze różne scenariusze. Wierzymy, że przejmie go osoba, która będzie robiła tam piękne rzeczy. Obiekt jest pod to gotowy! W jego skład wchodzi dom 460 m kw. plus ok. 0,5 ha zielonej działki oraz przytulny drewniany domek leśny. Idealne miejsce, które chciałyby rozpocząć życie w oazie spokoju i przy tym prowadzić działalność: warsztatową, artystyczną, czy agroturystykę - czytamy w opisie.
 

Czarna to jedna z najpiękniejszych miejscowości w Bieszczadach. Stefanowicz i Janusz chętnie wynajmowali lokum. Cena za pobyt zależała od terminu wynajęcia pokoju czy apartamentu. Na booking.com za sześć nocy w lipcu liczyli sobie od 1 355 zł (pokój dwuosobowy) do 3 112 zł (apartament z trzema sypialniami). W jednym z pomieszczeń stanęła nawet sofa z show Kuby Wojewódzkiego, o czym Pamela chętnie wspominała. Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.