Adam Małysz poniósł ogromne straty. Wstrząsające nagrania z nawałnicy

Silne opady deszczu doprowadziły do dużych zniszczeń na terenie Polski. Nie ominęły także Wisły, gdzie znajduje się Galeria Sportowych Trofeów Adama Małysza.

W miniony weekend przez Polskę przeszły gwałtowne burze i ulewy. W Wiśle doszło do bardzo intensywnych opadów deszczu - w trzy godziny spadło co najmniej 80 centymetrów wody na metr kwadratowy. W wyniku załamania pogody straty poniósł Adam Małysz. Były skoczek narciarski na Instagramie poinformował, że jego Galeria Sportowych Trofeów została całkowicie zalana. Miejsce obecnie jest zamknięte.

Zobacz wideo Małysz o pojedynku Żyły z Peszko

Adam Małysz poniósł straty przez ulewny deszcz. "Staramy się naprawić szkody"

W Galerii Sportowych Trofeów Adama Małysza można było podziwiać wszystkie jego nagrody, zaczynając od tych zdobytych na zawodach krajowych po międzynarodowe, a także różne pamiątki związane z karierą skoczka. To z pewnością miejsce obowiązkowe do odwiedzenia dla wszystkich fanów skoków narciarskich. Niestety w wyniku ulewnego deszczu miejsce uległo zniszczeniu.

Z powodu silnych opadów deszczu, które nawiedziły całą Wisłę w ubiegły weekend, moja Galeria Sportowych Trofeów została całkowicie zalana - poinformował Adam Małysz na Instagramie.
 

Post opatrzył nagraniami, na których widzimy, jak groźna była ulewa i do jak wysokiego poziomu doszła woda. "Obecnie staramy się naprawić szkody wyrządzone przez powódź, aby jak najszybciej móc się dla was ponownie otworzyć. Przepraszamy za utrudnienia" - zapewnił prezes Polskiego Związku Narciarskiego. Fani w komentarzach wspierają byłego skoczka i wyrażają nadzieję na to, że trofea nie ucierpiały i niebawem znów będzie można odwiedzić miejsce. Zdjęcia Adama Małysza znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.