Robert Karaś może liczyć na wsparcie rodziny. Nowe zdjęcie sportowca mówi samo za siebie

Robert Karaś podczas kryzysu wizerunkowego może liczyć na wsparcie najbliższych. Widać to szczególnie po ostatnim zdjęciu sportowca na Instagramie.

Robert Karaś nie ma ostatnio najlepszego czasu w mediach. Wszystko przez aferę związaną z dopingiem, który wykryto u sportowca po pobiciu rekordu w dziesięciokrotnym Ironmanie. Podczas kryzysu wizerunkowego Karasia nie brakuje krytyki, czasem hejtu, ale i wsparcia, które rekordzista ma u fanów oraz najbliższych. W najnowszym poście na Instagramie sportowca możemy zauważyć, że może liczyć na troskę ze strony partnerki i syna.

Zobacz wideo Piróg o aferze dopingowej Karasia. „Jak jedziesz na mistrzostwa to wiesz, że musisz być czysty"

Robert Karaś pozuje z rodziną. "Może wszystko się walić, ale jak się ma kochającą rodzinę, to jesteś kuloodporny"

Sportowiec pokazał się w czułym uścisku z Agnieszką Włodarczyk i synem Milanem. Fani przesyłają mu wsparcie w komentarzach i jednocześnie nie kryją zachwytu nad wyglądem pociechy znanej pary. "Może wszystko się walić, ale jak się ma kochającą rodzinę, to jesteś kuloodporny. Pozdro Robert i nigdy nie odpuszczaj, bo jesteś inspiracją dla wielu ludzi", "Boże, Aga, ten mały jest cudowny! Wasza mieszanka", "Wasz syn jest tak śliczny", "I nic więcej do szczęścia nie potrzeba" - piszą internauci w komentarzach.

 

Agnieszka Włodarczyk staje w obronie partnera

"Nie mówimy tu o wsiadaniu za kółko po pijaku... - podkreśla. Mówimy o błędzie, lekkomyślności i naiwności. To nie jest zbrodnia. Wystarczy, że sam zainteresowany wyciągnął z tego naukę i poniesie konsekwencje adekwatne do sytuacji. Wystarczy, że sam się z tym źle czuje. Wróci do gry silniejszy i bogatszy o to doświadczenie" - wspomniała we wpisie aktorka, która broni swojego partnera. Po zdjęcia pary zapraszamy do galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.