Izabela Janachowska była w szpitalu, a internauci wciąż są bezlitośni. Prezenterka postanowiła się do nich odnieść

Izabela Janachowska po konferencji dotyczącej jesiennej ramówki Polsatu znalazła się w szpitalu. Trafiła na oddział neurologiczny, o czym opowiedziała w mediach kilka dni później. Internauci przyczepili się do kilku szczegółów, które Janachowska postanowiła wyjaśnić.

Izabela Janachowska niespodziewanie trafiła do kliniki neurologicznej, gdyż jej stan zagrażał życiu. Dziś wiemy, że prezenterka wróciła do bliskich. Zaapelowała ostatnim wpisem do fanów, aby ci regularnie się badali i uniknęli tym samym takich sytuacji. Poza wyrazami wsparcia pod postem Janachowskiej nie brakuje negatywnych komentarzy. Prezenterka postanowiła się z nimi skonfrontować.

Zobacz wideo Synek Janachowskiej ma za sobą bunt trzylatka? "Ma silny charakter"

Izabela Janachowska wyjaśnia post ze szpitala. "Staram się być dobrej myśli"

W poście z kliniki widzimy Janachowską bez makijażu i w szpitalnej odzieży. W tle widać kwiaty, książkę i smakołyki z cukierni. "Zdjęcie robiłam w chwili, w której czekałam już na wypis. Wiedziałam, że sytuacja jest opanowana, a ja wracam do domu, do mojego synka i męża. Za trzy miesiące okaże się, czy ustalony plan leczenia będzie wystarczający, czy jednak konieczna będzie operacja. Staram się być dobrej myśli" - zaczęła prezenterka na InstaStories. Wyjaśniła, że szafka z rzeczami w tle to prezenty od bliskich. Część  pacjentów z oddziału neurologicznego nie jest w stanie sięgnąć po książkę, ale na szczęście Janachowska została szybko otoczona opieką lekarzy i mogła sobie umilić czas przy lekturze. 

Izabela JanachowskaIzabela Janachowska https://www.instagram.com/izabelajanachowska/

Janachowska wyjaśniła, w jakim celu wstawiła zdjęcie ze szpitala

"Napisałam ten post, żeby na swoim przykładzie pokazać wam, jak ważne są badania i reagowanie na niepokojące objawy, chciałam nim zwrócić uwagę na ciężką pracę, jaką wykonują pielęgniarki i lekarze i wyrazić im wdzięczność za fantastyczną opiekę" - dodała gwiazda. Życzymy Janachowskiej dużo zdrowia. Po zdjęcia prezenterki zapraszamy do galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.