Krzysztof Stanowski pławi się w luksusach. Prywatne boisko i ogromny ogród to nie wszystko

Krzysztof Stanowski to jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy. Prywatnie jest mężem i ojcem. Razem z rodziną mieszka w luksusowej podwarszawskiej rezydencji.

Nazwisko Krzysztofa Stanowskiego pojawia się ostatnio w mediach głównie w kontekście afery z Natalią Janoszek w roli głównej. Dziennikarz opublikował na "Kanale Sportowym" film, w którym zdemaskował celebrytkę. Szacuje się, że może na nim zarobić nawet ponad 100 tysięcy złotych. Stanowski już wcześniej nie mógł jednak narzekać na brak pieniędzy. Wystarczy spojrzeć na jego dom. Podwarszawska rezydencja robi wrażenie.

Zobacz wideo Stanowski na lotnisku ubrany jak gwiazda Bollywood. Rozdawał autografy, robił zdjęcia i uczył ludzi tańczyć

Krzysztof Stanowski pławi się w luksusach. Prywatne boisko i ogromny ogród to nie wszystko

W podwarszawskim domu Krzysztofa Stanowskiego dominują otwarte przestrzenie. Nowoczesna kuchnia połączona jest z jadalnią i salonem. We wnętrzach przeważają jasne kolory. Nie brakuje też drewnianych elementów. Uwagę zwracają ogromne okna, które zapewniają mnóstwo naturalnego światła. Centralnym punktem pokoju wypoczynkowego jest duża szara kanapa ozdobiona kolorowymi poduszkami dekoracyjnymi. Niewielki kominek sprawia natomiast, że wnętrze jest bardziej przytulne.

Dom Krzysztofa StanowskiegoDom Krzysztofa Stanowskiego Instagram/krzysztof.stanowski

Największe wrażenie robi jednak ogród Stanowskiego. Działka, na której znajduje się rezydencja, jest ogromna. Znajduje się na niej drewniana altana z miejscem na grilla. Dom połączony jest także ze sporym tarasem, na którym ustawiono kanapę, leżaki oraz hamak. Dziennikarz posiada też prywatne boisko. Zadbał również o miejsce do kibicowania. Więcej zdjęć posiadłości znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Dom Krzysztofa StanowskiegoDom Krzysztofa Stanowskiego Instagram/krzysztof.stanowski

Ukochana Krzysztofa Stanowskiego nie jest związana z mediami. Są małżeństwem od 14 lat

Krzysztof Stanowski od 14 lat jest mężem Marty Sosnowskiej. Para doczekała się dwóch synów, Olka i Leona. Ukochana prezentera nie jest jednak związana z mediami. Kobieta pracuje jako dietetyczka. Dziennikarz często publikuje w na instagramowym profilu rodzinne zdjęcia. Małżonkowie maję wspólne hobby - podróżowanie. Kadrami z zagranicznych wycieczek chętnie dzielą się w sieci.

Więcej o: