"DDTVN". Drzewiecka i Hładki zadebiutowali w roli prowadzących. Widzowie z jednym zastrzeżeniem

Gabi Drzewiecka i Mateusz Hładki mają za sobą pierwsze występy w "Dzień dobry TVN", mogli sprawdzić się w roli prowadzących. Jak zdaniem widzów sobie poradzili?

Początek wakacji przebiegł w "Dzień dobry TVN" pod hasłem sporych zmian. Ze śniadaniówki zwolniono większość prowadzących, wśród których wymieniano Annę Kalczyńską, Andrzeja Sołtysika, Małgorzatę Ohme, Agnieszkę Woźniak-Starak i Małgorzatę Rozenek. Stacja natychmiast zaczęła komponować nowe duety i twarze programu. Debiut mają za sobą Gabi Drzewiecka i Mateusz Hładki.

Zobacz wideo Gabi Drzewiecka o Agnieszce Woźniak-Starak: "To niesamowity gest"

Gabi Drzewiecka i Mateusz Hładki zadebiutowali w "Dzień dobry TVN"

Gabi Drzewiecka od dłuższego czasu zajmuje się muzyką i prowadzeniem wywiadów z gwiazdami na łamach "Dzień dobry TVN", z kolei Mateusz Hładki do tej pory odpowiadał za kącik show-biznesowy. Po latach spędzonych na planie śniadaniówki w końcu mieli okazję sprawdzić się w roli prowadzących i wygląda na to, że widzowie ich pokochali.

W komentarzach pod jednym z najnowszych postów na Instagramie możemy przeczytać, że ci chcieliby, aby ta dwójka dostała własne wydania na stałe. "Wspaniały duet. Chyba najlepszy i wizualnie i profesjonalnie. Miłe przedpołudnie z wami. Ta para powinna zostać na stałe.", "Naturalni, wyluzowani, bez spiny. Jakoś tak lekko i przyjemnie się ich oglądało." - pisali widzowie.

 

Widzowie mają pewne zastrzeżenia do Gabi Drzewickiej

Choć zdecydowana większość jest zachwycona nową parą prowadzących, to część widzów ma pewne zastrzeżenia. Chodzi o wizerunek Gabi Drzewickiej. Niektórym nie spodobały się tatuaże, które zdobią ciało prowadzącej. "Pan Mateusz wypadł bardzo dobrze natomiast młoda dama z tatuażem wizerunkowo słabo" - pisał jeden z widzów. Warto jednak wspomnieć, że wygląd dziennikarki w żaden sposób nie wpływa na jej profesjonalizm i styl pracy. Więcej zdjęć Gabi Drzewieckiej i Mateusza Hładkiego znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Gabi DrzewieckaGabi Drzewiecka Radoslaw NAWROCKI dla FASHION DESIGNER AWARDS POLAND / R. NAWROCKI

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.