Roztańczona Polska. Viki Gabor w kwiecistej stylizacji. Uwagę zwracają rękawice

Viki Gabor była jedną z największych gwiazd podczas koncertu TVP. Podbiła serca publiczności w kwiecistej stylizacji. Nie dało się przejść obok niej obojętnie.

9 lipca odbył się Koncert Roztańczona Polska w ramach trasy TVP. Publiczność miała okazję oglądać największe gwiazdy TVP, takie jak Boys, Mejk czy też Miły Pan i Enzo. Naszą uwagę zwróciła Viki Gabor, która tego wieczora olśniła w wyjątkowej stylizacji.

Zobacz wideo Na jakie przyjemności pozwala sobie Viki Gabor? Nie da się tego kupić

Viki Gabor w kwiecistej stylizacji na koncercie TVP 

Viki Gabor uwielbia luźne stylizacje z ciekawymi printami i zakłada je niemal na każdą możliwą okazję. Tak też było tego wieczora. Miała na sobie koszulkę z rękawicami w kwieciste wzory, którą zestawiła z jasnymi spodniami. Uwagę zwracają dwa koczki, obok których nie dało się przejść obojętnie. Młoda piosenkarka postawiła również na lekki makijaż, którego dopełnienie stanowiły kreski na oczach. ZOBACZ TEŻ: Jak Viki Gabor dobiera najbliższe grono przyjaciół i znajomych? Wskazała podstawową zasadę [PLOTEK EXCLUSIVE]

Viki GaborViki Gabor Screen TVP3

Viki Gabor podczas Roztańczonej Polski wystąpiła z jednym ze swoich największych hitów "Ramię w ramię". Widać było, że porwała publiczność. Więcej zdjęć z koncertu w ramach trasy TVP znajdziesz w naszej galerii na górze strony. 

Viki Gabor ma specjalną umowę z rodzicami

Viki Gabor z show-biznesem jest związana od najmłodszych lat. Występuje na największych wydarzeniach w Polsce i stała się idolką nastolatek. Wciąż jednak nie jest pełnoletnia, a to oznacza, że rodzice podejmują wiele decyzji związanych z jej życiem. Okazuje się, że młoda piosenkarka musi się bardzo dobrze uczyć i mieć średnią co najmniej 4.0. W przeciwnym razie jej kariera mogłaby zostać zawieszona. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.