Edyta Lewandowska od niemal 30 lat związana jest z TVP, jednak jej kariera nabrała szczególnego tempa, kiedy awansowała do głównego wydania "Wiadomości". Od tego czasu widzowie mogą ją oglądać na małym ekranie, kiedy przedstawia newsy ze świata. Ostatnio zaprezentowała się w całkowicie nowej odsłonie.
Edyta Lewandowska od lat była wierna jednej fryzurze. W "Wiadomościach" widywaliśmy ją w krótko ściętych, ciemnych włosach i bardzo stonowanych stylizacjach. Ostatnio jednak pokazała się widzom w odmienionej wersji. Bardzo rozjaśniła włosy, co nieco rozświetliło jej twarz. Sami zobaczcie, jak wyszło. Więcej zdjęć znajdziesz w naszej galerii na górze strony.
Edyta Lewandowska niechętnie wypowiada się na temat życia prywatnego, jednak jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja o tym, że jej mąż również jest związany z telewizją. Dziennikarka wyszła za aktora i prezentera pogody Ziemowita Pędziwiatra. Para doczekała się córki Blanki, która ma już dziewięć lat. Małżonkowie bardzo chronią prywatność rodziny, dlatego na próżno szukać wspólnych zdjęć.
Edyta Lewandowska rozpoczynała karierę w Radiu Bełchatów i Radiu Classic. W 1997 roku związała się z TVP, gdzie początkowo prowadziła program "Twoja Lista Przebojów", a potem pracowała przy "Łódzkich Wiadomościach Dnia" i talk-show "Takie jest życie". W 2005 roku prowadziła poranne i wieczorne wydania "Wiadomości" oraz "Salon Dziennikarski", a kilka lat później zasiliła TVP Info.
Widzowie oniemieli po występie Boczarskiej i Banasiuka w "Tańcu z gwiazdami". W komentarzach się dzieje
Nożyński rozstał się z matką swoich synów. W "Tańcu z gwiazdami" ujawnił, jakie mają relacje
55-letnia Denise Richards poddała się liftingowi twarzy. Lekarz pokazał efekt metamorfozy
"Taniec z gwiazdami". Kto odpadł w czwartym odcinku?
Poruszający wpis Marty Nawrockiej. Pamiętała o ważnym dniu
Kubicka pochwaliła się jadalnią w nowym mieszkaniu. Tak przygotowała się na przyjście gości
Sukienki z lnu nie muszą być drogie. W Reserved i H&M są cenowe perełki na wiosnę i lato
Skandaliczne słowa Bohlena z Modern Talking. Wybuchła afera, a koncerty zostały odwołane
Nie żyje dyrektor generalny i właściciel OnlyFans. Firma wydała oświadczenie