Aleksandra Kwaśniewska nową prowadzącą "Dzień dobry TVN"? Stawia sprawę jasno

W mediach pojawiły się doniesienia o rzekomym dołączeniu Aleksandry Kwaśniewskiej do grona prowadzących "Dzień dobry TVN". Sama zainteresowana postanowiła się do nich odnieść.

Wokół "Dzień dobry TVN" zrobiło się ostatnio bardzo głośno. Stacja potwierdziła, że z formatem pożegnało się aż pięcioro dotychczasowych prowadzących. W ich miejsce pojawić się muszą nowe twarze. Jeden z tabloidów podejrzewał, że na TVN-owskiej kanapie niebawem zasiądzie Aleksandra Kwaśniewska. Ta postanowiła zabrać głos w sprawie. Krótką, lecz stanowczą odpowiedzią rozwiała wszelkie wątpliwości.

Zobacz wideo Aleksandra Kwaśniewska zdradza przyszłość "Miasta Kobiet". Powrócą w kolejnym sezonie?

Aleksandra Kwaśniewska nie będzie nową prowadzącą "Dzień dobry TVN". Kategorycznie zaprzeczyła spekulacjom

Na łamach "Super Expressu" niedawno pojawiła się informacja o tym, że nową prowadzącą "Dzień dobry TVN" ma być Aleksandra Kwaśniewska. Nie byłby to jej telewizyjny debiut. Do tej pory mogliśmy ją zobaczyć m.in. w roli prowadzącej w programie "Miasto kobiet" na TVN Style. Typowanie Kwaśniewskiej na nową prowadzącą śniadaniówki nie było więc zaskakujące.

Na instagramowym koncie prezenterki pojawiła się możliwość zadawania pytań. Wiele z nich doczekało się odpowiedzi. Również to, czy rzeczywiście dołączy do "Dzień dobry TVN". Odpowiedź okazała się krótka i ucięła dotychczasowe spekulacje. Kwaśniewska nie będzie nową prowadzącą program.

Przykro mi ukrócić tę zabawę, ale to na pewno nie ja - napisała Aleksandra Kwaśniewska na swoim instagramowym koncie.

Z "Dzień dobry TVN" oficjalnie pożegnali się: Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme, Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Kalczyńska i Małgorzata Rozenek. Zmiany, które zaszły to prawdziwe tornado dla uwielbianego przez miliony telewidzów formatu. Program wraca do normalnego trybu pracy już jesienią, jednak jak na razie nie wiadomo, jakie nowe pary będą od września witać widzów śniadaniówki.

Aleksandra KwaśniewskaAleksandra Kwaśniewska Instagram.com/aleksandraaleksandrowna

Więcej zdjęć Aleksandry Kwaśniewskiej w galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.