Gala Businesswoman Awards. Kozidrak kokietuje w bogato zdobionej kreacji. Jest też "żona Miami" w prześwitach

2 czerwca 2023 w Warszawie rozpoczęła się gala Businesswoman Awards. Wydarzenie prowadzi Jacek Borkowski. W Airport Okęcie Hotel pojawił się tłum gwiazd. Najbardziej błyszczała Beata Kozidrak, która postawiła na rzucającą się w oczy suknię.

Gala Businesswoman Awards okazała się świetną okazją do zaprezentowania przez znane osoby z show-biznesu spektakularnych, wieczorowych stylizacji. Nie wszyscy jednak się popisali. Wydarzenie organizowane jest cyklicznie przez magazyn Businesswoman & life. W tym roku nominowanymi gwiazdami były m.in. Beata Kozidrak, Ewa Sama znana z show "Żony Miami" czy Joanna Racewicz. Na gali w ekskluzywnym hotelu Airport Okęcie pojawiła się nie tylko osoby nominowane, można było dojrzeć także Katarzynę Skrzynecką z mężem, Marcinem Łopuckim. Wokalistka była wierna rockowemu stylowi. Skupiła na sobie największą uwagę. 

Zobacz wideo Jak powstała nowa płyta Beaty Kozidrak? Rozmowa z piosenkarką

Gala Businesswoman Awards. Kozidrak w bogato zdobionej sukni. Aż za bardzo 

Beata Kozidrak podczas 19. edycji gali Businesswoman Awards zgarnęła statuetkę, z którą z dumą pozowała na ściance. Na wydarzenie artystka wybrała suknię do ziemi z rozcięciem sięgającym połowy uda. Kreacja odsłaniała ramiona i miała dosyć duży dekolt. Dodatkowo dół sukni zdobiły błyszczące aplikacje. Do całości dobrała czarne rękawiczki, które miały nadać wytwornego wyglądu, ale się nie udało. W przypadku tej stylizacji za dużo się dzieje. Miało być rockowo, a wyszło tandetnie. 

Gala Businesswoman AwardsGala Businesswoman Awards Fot. Kapif

Wśród nominowanych znalazła się również Ewa Sama, którą widzowie mogą kojarzyć z programu "Żony Miami". Celebrytka dała się poznać nie tylko jako mama, pasjonatka tenisa i zdrowego stylu życia, ale i odnosząca sukcesy bizneswoman. Na ściance pozowała w beżowej sukni z prześwitującym dołem. Co całości dobrała złotą torebkę i beżowe szpilki

Gala Businesswoman AwardsGala Businesswoman Awards Fot. Kapif

Nominowaną była także Joanna Racewicz, która postawiła na klasykę. Podobnie jak Beata Kozidrak zdecydowała się na ponadczasową czerń. W jej wydaniu dopasowana do ciał suknia o kroju syrenki układała się idealnie. Jedno z ramion kreacji wyszyto srebrnymi aplikacjami, które z daleka wyglądały jak szpilki. Więcej zdjęć gwiazd ze ścianki Businesswoman Awards znajdziecie w naszej galerii na górze strony.