Anna Głogowska pogrążona w żałobie. Wspiera ją Piotr Gąsowski. "Zrobiłaś, co mogłaś"

Anna Głogowska przekazała fanom tragiczną nowinę. Na jej instagramowym koncie znalazła się czarno-biała fotografia z chwytającym za serce opisem. Odszedł brat popularnej tancerki - Arek. Mężczyzna niedawno wziął ślub.

Czarno-białe zdjęcia na Instagramie często nie wróżą nic dobrego. Nie inaczej było i tym razem. Anna Głogowska podzieliła się z internautami fotografią brata, który jeszcze niedawno brał ślub. Mężczyzna zmarł. Szczegóły dotyczące śmierci nie zostały jednak ujawnione przez tancerkę. Byłą partnerkę cały czas wspiera Piotr Gąsowski, który pod postem zamieścił wzruszający komentarz.

Zobacz wideo Anna Głogowska śpiewa z córką w samochodzie

Anna Głogowska poinformowała o śmierci brata. Wciąż nie są jednak znane okoliczności

O tym, że nie żyje brat Anny Głogowskiej, dowiedzieliśmy się z jej instagramowego konta. Znalazło się na nim siedem czarno-białych fotografii. Na każdej z nich znajduje się mężczyzna i już na pierwszy rzut oka widać, że przepełnia go szczęście. Szeroki uśmiech mówi sam za siebie. Zdjęcia zostały zrobione w sporych odstępach czasowych i pochodzą z różnych etapów życia zmarłego brata tancerki. Na opublikowanych fotografiach Arek nie jest sam. Towarzyszą mu bliskie osoby.

Mój brat Arek miał najładniejszy uśmiech na świecie - napisała Anna Głogowska.
 

Piotr Gąsowski wciąż jest wsparciem dla Anny Głogowskiej

Annę Głogowską wspiera Piotr Gąsowski. Zakochani byli razem ponad dekadę. Ostatecznie jednak ich uczucie nie przetrwało. Po rozstaniu stworzyli patchworkową rodzinę i zostali przyjaciółmi. Owocem miłości Anny i Piotra jest nastoletnia już córka. Prezenter wspiera matkę córki w tym trudnym czasie i zdobył się na wymowny gest. Pod postem tancerki informującym o śmierci brata aktor zamieścił wzruszający komentarz.

Aniu… Jesteś dzielna, byłaś dzielna, będziesz dzielna… Dobrze, że zdążyliście pogadać, powiedzieć sobie ważne rzeczy… Arek odszedł  z przeświadczeniem, że go kochasz,  że był dla ciebie bardzo ważny… Dla Julci też… Zrobiłaś, co mogłaś, żeby Arek to poczuł… Przytulam, współczuję, wspieram - skomentował Piotr Gąsowski.

Anna i Piotr poznali się na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Od razu przypadli sobie do gustu. Przez ponad dziesięć lat tworzyli szczęśliwy związek, jednak ostatecznie rozstali się w 2021 roku. Obecnie są oni przyjaciółmi i nie zerwali kontaktów. Wciąż łączy ich piętnastoletnia córka.