Zaprosił dziewczynę, która śmiała się z jego wagi, na bal. Odmówiła. Po pięciu latach role się odwróciły. Zemścił się

Chłopak z nadwagą zaprosił na bal popularną dziewczynę ze szkoły. Ta go wyśmiała. Postanowił zmienić wygląd. Po pięciu latach role się odwróciły. TikTok pełen jest nieprawdopodobnych filmików jak ten.

Historia brzmi jak z filmu, a wydarzyła się naprawdę. Wszystko działo się kilka lat temu. Na TikToku znaleźliśmy nagranie, którego bohaterem jest Anthony, który w liceum zmagał się z nadwagą. Z tego powodu był wyśmiewany w szkole. To go nie powstrzymało, aby zaprosić jedną z popularnych dziewczyn na bal. Starania chłopaka nie zostały jednak docenione, koleżanka go wyśmiała. Właśnie wtedy postanowił zmienić życie. Opłaciło się.

Zobacz wideo "Top Model". Metamorfoza zdobywczyni złotego biletu

Chłopak zaprosił dziewczynę na bal. Wyśmiała go 

Anthony w szkole średniej podkochiwał się w Molly. Chłopak postanowił zaprosić obiekt westchnień na zbliżający się bal. Wynajął białą limuzynę, którą podjechał pod szkołę i zapytał się dziewczyny, czy będzie mu towarzyszyć na potańcówce. Molly razem z koleżankami wyśmiała Anthony'ego, który zmagał się z nadwagą. To zdarzenie było dla chłopaka jak kubeł zimnej wody. Postanowił zmienić życie. Zaczął od pracy nad sylwetką.

Anthony sporo schudł. Była sympatia odezwała się do niego. Zemścił się

Metamorfoza zajęła chłopakowi około pięciu lat. Anthony sporo schudł, a także skupił się na wyrzeźbieniu ciała. Zauważyła to Molly, która postanowiła odezwać się do chłopaka. W wiadomości przeprosiła Anthony'ego za to, że wyśmiewała go za wagę. Zaprosiła też go na kolację, aby mu to wynagrodzić. Dodała, że uważa, że jest przystojny. Chłopak postanowił, że to będzie idealny moment na zemstę. Umówił się z dziewczyną, a następnie ją wystawił. TikTok pełen jest nieprawdopodobnych filmików jak ten. 

 
Więcej o: