Księżna Kate w tej samej sukience, co kiedyś. Dobrała znienawidzony dodatek królowej Elżbiety

Księżna Kate jest jedną z tych osób, które nie boją się pokazać publicznie dwa razy w tej samej kreacji. Żona księcia Williama po raz kolejny założyła różową sukienkę, w której już kiedyś mogliśmy ją zobaczyć. Zestawiła ją ze świetnie dopasowanymi dodatkami.

Księżna Kate udowadnia, że założenie po razu drugi tej samej kreacji absolutnie nie jest wpadką. Żona księcia Williama postanowiła pokazać się w długiej, różowej sukience sprzed lat. Wcześniej miała ją już na sobie w 2021 roku, lecz zestawiła ją z całkiem innymi dodatkami. Tym razem wybrała nieco mniej zobowiązujące zestawienie.

Zobacz wideo Księżna Kate spotkała się z małą dziewczynką. Olśniła swoją różową kreacją

Księżna Kate nie ulega sezonowym trendom. Pokazała się w tej samej sukience, co dwa lata wcześniej

Księżna Kate to bez wątpienia jedna z tych osób na brytyjskim dworze, która przywiązuje dużą uwagę do wizerunku. Nie oznacza to jednak, że ulega krótkotrwałym trendom Jest to zupełnie nie w jej guście. Żona księcia Williama preferuje ponadczasową, klasyczną garderobę, która może służyć przez długie lata. Ostatnio pokazała się w tej samej sukience, co dwa lata temu. W różowej kreacji wyglądała tak samo dobrze, jak za pierwszym razem.

 

Księżna Kate szczególnie upodobała sobie długą, różową sukienkę. Po raz pierwszy publicznie pokazała się w niej dwa lata temu

Zdaje się, że długa, różowa sukienka to jedna z ulubionych kreacji w szafie księżnej Kate. Po raz pierwszy pokazała się w niej w 2021 roku i od razu zachwyciła swoich fanów. Wybrała ją na niecodzienne spotkanie. Zwróciła się do niej wtedy dziewczynka chorująca na białaczkę. Chciała ona zobaczyć prawdziwą księżniczkę i chwilę z nią porozmawiać. Na początku maja 2021 roku księżna Walii zadzwoniła do ciężko chorej Mili i udostępniła całą rozmowę w serwisie YouTube. Bezpośrednie spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Kreacja księżnej w odcieniach pastelowego różu miała na swój sposób symboliczny charakter.

Księżna Kate Księżna Kate zachwyca sylwetką. Ale ne trzeba być księżną, żeby tak wyglądać

Suknia w bardzo dziewczęcym kolorze wyraźnie przypadła do gustu księżnej Kate. Kobieta pokazała się w niej ponownie, lecz zestawiła ją z zupełnie innymi dodatkami. Klasyczne szpilki zamieniła na wygodne koturny. Warto wspomnieć, że ten rodzaj obuwia był absolutnie nieakceptowalny przez królową Elżbietę. Wiązanie wokół kostki i beżowy kolor nawiązały do wciąż modnego stylu safari. Kropką nad "i" okazały się niewielkie złote kolczyki wpisujące się w aktualne trendy. Sukienka miło upływu lat wciąż prezentowała się bardzo dobrze i Kate wyglądała w niej niezwykle kobieco. Zestawienie, które wybrała to świetna propozycja na pierwsze, ciepłe dni.

Więcej o: