Księżna Kate w zniewalającej kreacji. Zwiewna, różowa sukienka robi wrażenie. Klasa!

Słynąca ze swojego dobrego gustu księżna Kate pokazała się w kolejnej udanej stylizacji. Przyszła na spotkanie w zwiewnej, długiej sukience w kolorze intensywnego różu.

Księżna Kate, ilekroć pojawi się publicznie, robi wrażenie swoją stylizacją i przyciąga uwagę mediów. Tak było i tym razem. Po raz kolejny zachwyciła brytyjskie tabloidy. Na jedno ze spotkań włożyła jedwabną, zwiewną sukienkę w kolorze intensywnego różu. Rzadko można spotkać księżną ubraną w takich kolorach. Jednak okazja była wyjątkowa.

Zobacz wideo Księżna Kate spróbowała swoich sił w muzyce elektronicznej. William pękał ze śmiechu

Książę Filip zapisał dla Harry'ego pokaźną sumkę w testamencieWyszło na jaw, że książę Filip zapisał w testamencie spadek dla Harry'ego

Księżna Kate zachwyciła sukienką w intensywnym różu

Księżna Kate spotkała się z chorującą na nowotwór pięcioletnią dziewczynką. Marzeniem dziecka było spotkać się z "prawdziwą księżniczką". Księżna zaprosiła fankę do pałacu Holyroodhouse w Szkocji. Kreacje obu pań nie były przypadkowe. Dziewczynka przyznała, że jej ulubiony kolor to różowy. Przed spotkaniem pytała także, czy księżna Kate ma "księżniczkowe" sukienki.

Żona księcia Williama wybrała więc na spotkanie intensywnie różową sukienkę o długości midi. Uszyta z jedwabiu, z koszulowym kołnierzykiem, guziczkami i zwiewnym dołem sprawiła, że cała stylizacja wypadła bardzo kobieco. Sukienka z paskiem w talii podkreśliła szczupłą figurę księżnej. Do tego włożyła buty na obcasie w ciemniejszym, amarantowym odcieniu. Cała na różowo zachwyciła nie tylko swojego małego gościa, ale też brytyjską prasę. Krótkie wideo ze spotkania książęca para zamieściła na Instagramie.

Zofia ZborowskaZofia Zborowska porównuje się z Klaudią Halejcio. "Zastanawiam się, co robię źle"?

Księżna Kate i książę William od kilku dni przebywali w Szkocji, gdzie odbywają wizyty w ramach swoich królewskich obowiązków. To kolejna ze stylizacji podczas tego krótkiego pobytu, która zwróciła uwagę mediów i zebrała pochlebne komentarze. Ostatnio w trakcie jednej z oficjalnych wizyt księżna pojawiła się w chabrowej marynarce i spódnicy, nawiązując do stylu księżnej Diany. Spotkanie w Holyroodhouse dementuje plotki o domniemanej czwartej ciąży księżnej. Ta prezentuje się z niezwykle szczupłą, wyeksponowaną talią, której w żaden sposób nie zasłania.

Więcej o: