Katie Price świętuje 44. urodziny. Po delikatnych rysach nie ma śladu. Poznacie ją przed operacjami?

Katie Price skończyła właśnie 44 lata. Celebrytka znana jest ze swojego zamiłowania do operacji plastycznych. Poznalibyście ją na zdjęciach z przeszłości?

Katie Price to brytyjska celebrytka i modelka, która pojawiała się na okładkach takich magazynów jak "Playboy", "CKM" czy "Cosmopolitan". Znana jest również z tego, że chętnie poddaję się różnym zabiegom upiększającym. W tym roku świętuje 44. urodziny. Jak bardzo się zmieniła?

Zobacz wideo Justyna Gradek o operacjach za granicą: Turcja jest pionierem jeśli chodzi o.

Katie Price przed operacjami

Celebrytka pierwszą operację plastyczną wykonała kiedy miała zaledwie 19 lat. Powiększyła wtedy piersi. Na tym się jednak nie skończyło i z czasem kobieta coraz bardziej zmieniała swój wygląd przy pomocy rąk chirurga. Niemal całkowicie zmieniły się rysy jej twarzy, które w niczym nie przypominają już modelki o delikatnej urodzie z dawnych zdjęć. Celebrytka ma za sobą już kilkadziesiąt zabiegów.

Portal mirror.co.uk wyliczył, że Price wydała już na wszystkie zabiegi ponad 100 tysięcy funtów (ok. pół miliona złotych). Najwięcej razy celebrytka "poprawiała" swój biust. Na początku tego roku pochwaliła się w swoich mediach społecznościowych tym, że przeszła już 16 (!) operację powiększenia piersi. Pamiętacie jeszcze, jak wyglądała na początku swojej kariery? Mamy zdjęcie.

Nie tylko siebie poprawia. Córka idzie w ślady Katie Price

Katie Price w związku z wokalistą Peterem André doczekała się córki Princess Tiáamii Crystal Esther. Dziewczyna ma już 15 lat i idzie w ślady mamy. Jej marzeniem jest zostać modelką, dlatego prężnie działa w mediach społecznościowych. Niedawno została również ambasadorką jedną z marek odzieżowych. Wiele osób zwróciło uwagę na nienaganny wygląd nastolatki. Ma długie włosy i nie stroni od mocnego makijażu. Duże oczy i pełne usta sprawiają, że przypomina żywą lalkę. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.