Natasza Urbańska radzi Blance. "Nie myśl o tym, Bejba" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Blanka już wkrótce wystąpi na eurowizyjnej scenie. Jaką radę ma dla niej koleżanka po fachu, Natasza Urbańska? Doświadczona wokalistka podzieliła się z nami komentarzem.

Blanka z utworem "Solo" wystąpi 11 maja na eurowizyjnej scenie. Fani młodej artystki nie mogą się doczekać. Do finału konkursu zbliżamy się wielkimi krokami. Postanowiliśmy w związku z tym zbadać opinię innych gwiazd na temat Blanki. Czego życzy jej Natasza Urbańska? Okazuje się, że wokalistka bardzo kibicuje naszej reprezentantce. 

Zobacz wideo Blanka o petycji związanej ze zmianą werdyktu. Czuje się zagrożona?

Blanka ma wsparcie Urbańskiej. Zwraca uwagę, czym nie powinna się przejmować "Bejba"

Tegoroczna reprezentantka została okrzyknięta "Bejbą", zaraz po tym, jak jej utwór "Solo" stał się hitem na polskim TikToku. Charakterystyczna wymowa słowa "Baby" [kochanie - z j. ang.] to znak rozpoznawczy Blanki Stajkow. Nowy pseudonim przypadł do gustu artystce, dlatego też postanowiła ozdobić nim swoją zieloną suknię, którą założyła na ceremonię otwarcia Eurowizji. Cała stylizacja wzbudziła ogromne zainteresowanie mediów. Jak wiadomo, życie w blasku fleszy nie jest łatwe, a w obecnym okresie szczególnie. Blanka odczuwa ogromną presję związaną z konkursem. Na szczęście Urbańska ma dla niej radę.

Eurowizja to międzynarodowe święto muzyki. To wielki i ważny dzień, i na pewno ogromny stres... nie myśl o tym, Bejba. Ciesz się tym momentem, pokaż światu swój wdzięk i nieziemską urodę. Go Girl! [naprzód dziewczyno - z j. ang.] - wyznała nam Urbańska.

Warto zaznaczyć, że Natasza Urbańska również zamarzyła o wyjeździe do Liverpoolu. Na preselekcjach zaprezentowała utwór "Lift U Up". Niestety tym razem się nie udało. "Od dziecka marzę o Eurowizji, chcę opowiedzieć tam moją historię" - wyznała wokalistka w rozmowie na kanale Dobry wieczór Europo!.

Natasza Urbańska po przegranej dziękuje za wsparcie

W polskich preselekcjach do Eurowizji nie udało się zwyciężyć, ale od tego nie była zależna cała kariera Urbańskiej. Gwiazda postanowiła podziękować fanom po występie. "Moi drodzy, ja już w domu! Dziękuję wam za każdego wysłanego SMS-a, za ten ogrom wsparcia, który od was dostaję! Wzruszenie ogromne" - zaznaczyła artystka, oznaczając również osoby, którym była wdzięczna za pomoc i wsparcie. Reakcje po występie Urbańskiej były mieszane. Celebrytka zdobyła nowych fanów, ale także hejterów. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.