Eurowizja 2023. Natasza Urbańska jest krytykowana po występie, ale... dziękuje za wsparcie. Tak zareagowała po przegranej

26 lutego odbyły się krajowe preselekcje do tegorocznej Eurowizji. Natasza Urbańska po raz kolejny próbowała się dostać do konkursu, ale wygrała Blanka. Widzowie nie zostawili suchej nitki po występie Urbańskiej. Ta opublikowała nowy post na Instagramie, w którym odniosła się do występu.

Natasza Urbańska na preselekcjach do tegorocznej Eurowizji wystąpiła z piosenką "Lift u up", która jest połączeniem elektronicznego brzmienia z mocnym, rockowym głosem. Artystka po raz czwarty próbowała się dostać do konkursu, jednak bezskutecznie. Po jej występie w mediach zawrzało. Internauci zwrócili uwagę na choreografię, ale mieli wiele zarzutów co do wokalu. Jak na to zareagowała Urbańska? Opublikowała nowy post na Instagramie. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tamara Gee produkuje kosmetyki, Magdalena Tul podbija Amerykę. Co słychać u polskich reprezentantów na Eurowizji?

Zobacz wideo Najdziwniejsze plotki, najlepsze piosenki na urodziny i najciekawsza osoba do wspólnej kawy [Urodziny Plotek.pl]

Natasza Urbańska zareagowała po przegranej podczas preselekcji do Eurowizji 

Natasza Urbańska podczas tegorocznych preselekcji wystąpiła na scenie w iście rockowym stylu. Artystka uplasowała się na siódmym miejscu. Widzowie ostro skomentowali jej występ. Nie pomogło nawet zjeżdżanie z sufitu głową w dół. Zauważyli, że utwór nie brzmiał dobrze na żywo i ocenili, że artystka za bardzo skupiła się na wydobyciu dźwięków, nad którymi nie do końca panowała.

Po fali krytyki Natasza opublikowała nowy post na Instagramie. Nie odniosła się do komentarzy dotyczących jej wokalu. 

Moi drodzy, ja już w domu! Dziękuję wam za każdego wysłanego sms’a, za ten ogrom wsparcia, który od was dostaję! Wzruszenie ogromne - zaznaczyła artystka, oznaczają również osoby, którym była wdzięczna za pomoc i wsparcie.
 

W komentarzach internauci ponownie wyrazili swoje niezadowolenie z występu, podkreślając, że wypadł fatalnie. Ich zdaniem artystka za bardzo skupiła się na choreografii, kompletnie nie panując nad dźwiękiem. 

To była masakra. Chyba podmienili Nataszę, to nie mogła być ona.
Komentujący słyszeli występ? Bo tańczy pani świetnie, wygląda mega ale czy to nie konkurs piosenki? Wyszło fatalnie.
Niestety dla mnie to był okropny występ . Jedynie jako show to piękne występy taneczne - czytamy.

Nie zabrakło i głosów obrony. 

Pani Nataszo ma pani duży talent , piękny , mocny głos, tylko inna piosenka może miała by większe szanse.
Uważam, że ma pani ogromny talent, głos, urodę, pięknie się pani porusza na scenie, ale ta piosenka, to jednak nie to.

A wam jak podobał się występ Nataszy Urbańskiej

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.