Matka księżnej Kate postawiła na królewski niebieski. Pippa przyszła z bratem. To prawdziwy przystojniak

Na ceremonii koronacyjnej Karola III pojawiła się rodzina księżnej Kate. Stylizacje jej mamy i siostry wywołały zachwyt.

6 maja rozpoczęły się uroczystości związane z koronacją króla Karola III. Wśród zaproszonych gości znalazła się rodzina księżnej Kate. Na uroczystość przybyli rodzice żony księcia Williama, Carole i Michael Middleton, a także młodsze rodzeństwo - Pippa Matthews i James Middleton. Na wydarzeniu zaprezentowali się w eleganckich strojach. Siostra i matka księżnej Walii wybrały na ten dzień bardzo żywe kolory.

Zobacz wideo Jak mieszkają księżna Kate i książę William?

Rodzina księżnej Kate pojawiła się na koronacji

Rodzina Middleton była zapraszana na wiele ważnych uroczystości królewskich, odkąd Kate poślubiła księcia Williama. W zeszłym roku Carole i Michael złożyli wyrazy szacunku zmarłej królowej Elżbiecie II podczas jej państwowego pogrzebu. Nie mogło ich więc zabraknąć na oficjalnej ceremonii koronacji Karola III. Rodzina księżnej postawiła na eleganckie stroje. Carole Middleton zaprezentowała się w sukience o królewskim kolorze. Niebieska była także wyszukana opaska na jej głowie. Stylizację dopełniła srebrną biżuterią. Z kolei jej córka, Pippa wybrała jasnocytrynową kreację. Jako dodatki wybrała ozdobę przypominającą kapelusz oraz torebkę w tym samym kolorze. Mama i siostra księżnej Kate zdecydowały się również na delikatny, niewyróżniający się makijaż. Panowie z kolei wybrali klasyczne czarne garnitury, białe koszule, a także szare kamizelki. Oboje postawili także na bordowe krawaty. Więcej zdjęć stylizacji rodziny księżnej Kate z koronacji Karola III znajdziecie w galerii.

Księżna Kate złamała tradycję królewską

W trakcie ceremonii nie można było pominąć wyjątkowej stylizacji księżnej Kate. Żona księcia Williama postanowiła zaprezentować się w jedwabnej sukni od Alexandra McQueena. Jak się okazało, Kate złamała królewską tradycję i zrezygnowała z tiary. Zamiast tego, jej głowę zdobiła kwiatowa ozdoba. Ponadto księżna postawiła na naszyjnik, który był własnością królowej Elżbiety II, a także kolczyki należące do księżnej Diany. ZOBACZ TEŻ: Koronacja Karola III. Nie obyło się bez przykrych sytuacji. Paź królowej złamał rękę. Mimo to szedł dumnie w orszaku

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.