Książę William ma teściową jak z dowcipów? Carole Middleton zmusza go, by... sprzątał po kolacji

Zdaniem Rachel Andrews, ekspertki od spraw związanych z rodziną królewską, książę William darzy teściową szczególnym uczuciem i jest jej wdzięczny za to, jak wychowała swoje dzieci.

Książę William stracił matkę w tragicznym wypadku samochodowym w 1997 roku. Choć król Karol III starał się jak mógł, nie był w stanie wypełnić luki po śmierci najbliższej synowi osoby. Za to po latach pustkę wypełniły dwie niezwykłe kobiety - królowa małżonka Camilla, z którą książę od lat jest w doskonałej komitywie i teściowa, Carole Middleton. Na relacji z tą ostatnią skupiła się autorka podcastów "Keeping Up With the Windsors".

Zobacz wideo BBC nagle wstrzymało reportaż ws. szokującego wywiadu księżnej Diany. Książę William komentuje

Książę William uwielbia swoją teściową. Z wzajemnością

Zdaniem podcasterki cytowanej przez serwis ok.co.uk, księcia Williama i jego teściową łączy szczególna więź. 40-latek jest zdania, że Carole Middleton wychowała jego żonę i jej rodzeństwo: Jamesa i Philippę na wspaniałych ludzi. 

Więcej zdjęć księcia Williama i księżnej Kate znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Przypomnijmy, że książę i księżna Walii są rodzicami dziewięcioletniego już George'a, młodszej o dwa lata Charlotte i Louisa, czterolatka. Gdy na świat przyszedł najstarszy syn, William i Kate nie mając doświadczenia, mogli liczyć na wsparcie Carole, w której domu nawet przez pewien czas pomieszkiwali.

Teściowa i teść angażują zięcia do normalnych, codziennych czynności i gdy gości u nich nie ma taryfy ulgowej. Fotoreporterzy uchwycili kiedyś następcę tronu myjącego z teściem samochód. Carole podobno nie odpuszcza i każe mu sprzątać po kolacji. Ta normalność i swojskość bardzo cieszą Williama.

Inna specjalistka od "royalsów", Katie Nicholl, cytowana przez serwis, zaznacza, że książę przed zaślubinami z Kate lojalnie ostrzegł przyszłych teściów, jak bardzo zmieni się ich życie, gdy ich córka zostanie księżną. Nie przestraszyli się. Middletonów lubi i szanuje nie tylko brytyjska opinia publiczna. Doceniła ich nawet sama królowa Elżbieta II, odznaczając rodzinę herbem.

Wiedzieliście, że między nimi tak dobrze się układa?

Więcej zdjęć księcia Williama i księżnej Kate znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.