Allan Krupa zabrał ukochaną do Berlina. Pochwalił się pierścionkiem. Górniak zareagowała

Allan Krupa zabrał ukochaną na majówkę do Berlina. Relację z wyjazdu opublikował na Instagramie. Młody raper pochwalił się oryginalną ozdobą.

Majówka to czas, kiedy wielu celebrytów decyduje się na wypoczynek za granicą. Jednym z nich jest Allan Krupa, który zabrał ukochaną do Berlina. Młody DJ pochwalił się na Instagramie kadrami z pobytu w stolicy Niemiec. Uwagę przykuwał zwłaszcza oryginalny pierścionek, który znalazł się na palcu… Allana. Edyta Górniak zostawiła pod zdjęciem wymowny komentarz.

Zobacz wideo Leon Myszkowski nie rozumie porównań do Allana Krupy: Jesteśmy do siebie w żadnym aspekcie niepodobni

Allan Krupa zabrał ukochaną do Berlina. Pochwalił się pierścionkiem. Górniak zareagowała

Allan Krupa od jakiegoś czasu jest w związku z Andżeliką. Zakochani podchodzą do swojej relacji bardzo poważnie i zdecydowali się nawet na wspólne mieszkanie. W rozmowie z portalem Jastrząb Post syn Edyty Górniak zdradził, że świetnie dogaduje się z ukochaną. "Super się nam żyje. Nigdy nie byłem w tak długiej relacji, która nie doprowadziłaby mnie do szału" - powiedział. Przyznał także, że gdyby miał więcej pieniędzy, nie zwlekałby z oświadczynami. Młody DJ planuje bowiem bardzo kosztowny ślub. Chce zorganizować ceremonię na szczycie wieżowca Burdż Chalifa.

Na razie para wybrała się jednak trochę bliżej. Allan Krupa zabrał wybrankę na majówkę do Berlina. Muzyk pochwalił się na Instagramie wspólną sesją. Wzrok przyciągał błyszczący pierścionek, który zdobił palec rapera. Swój komentarz pod postem zostawiła także Edyta Górniak. Gwiazda dodała trzy emotikony, ogień, serce i dwa kieliszki szampana. Wszystko wskazuje na to, że wokalistka w pełni aprobuje związek syna.

 

Allan Krupa zarabia krocie. Edyta Górniak pęka z dumy

Allan Krupa nie chce korzystać z pomocy matki i utrzymuje się sam. Syn piosenkarki poszedł w jej ślady i związał swoją przyszłość z muzyką. Próbuje swoich sił jako raper i DJ. Pod pseudonimem Enso nagrał już kilka piosenek, takich jak "Lambada", "Dżentelmen" czy "Daiquiri". Okazuje się, że młody muzyk może liczyć na całkiem spore stawki. Informator Plotka zdradził, że Krupa za jeden występ zgarnia co najmniej siedem tysięcy złotych. Edyta Górniak jest podobno bardzo dumna z syna. Gwiazda cieszy się, że usamodzielnił się i odnosi sukcesy.

Więcej o: