Wojciech Szczęsny narzeka, że nie może opędzić się od fanek. Tym nagraniem rozbija bank! "Płaczę ze śmiechu"

Wojciech Szczęsny zaapelował do fanek na TikToku. W zabawnym nagraniu prosi, by nie pisały do niego z pytaniami w mediach społecznościowych. Ten filmik już jest hitem w sieci.

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko są szczęśliwym małżeństwem od 2016 roku. Wspólnie wychowują syna Liama. Wygląda jednak na to, że fanki piłkarza wiąż nie pogodziły się z faktem, że nie mają już szans u swojego idola. Bramkarz twierdzi, że dostaje od nich propozycje w mediach społecznościowych. Postanowił odpowiedzieć w zabawny sposób na TikToku. Reakcja internautek zdumiewa.

Zobacz wideo Żona Wojciecha Szczęsnego: Zdarzyło nam się coś pięknego. Zapisaliśmy się w historii

Wojciech Szczęsny zaapelował do fanek. To nagranie już jest hitem sieci

W ostatnim czasie Marina i Wojciech Szczęsny chętnie udzielają się na TikToku. Małżonkowie biorą udział w wiralowych wyzwaniach i nagrywają śmieszne filmiki. Tym razem na profilu celebrytki pojawił się materiał skierowany do fanek piłkarza. Szczęsny wykorzystał dobrze znany użytkownikom platformy trend, który polega na nagraniu filmiku z użyciem popularnego dźwięku wykorzystanego z innego wideo. Na opublikowanym przez Szczęsnego TikToku bramkarz, zapożyczonym z viralowego filmiku głosem nastolatka, apeluje do internautów, aby nie prosili go o zostanie ich chłopakiem. Wyszło naprawdę zabawnie. 

Ej, proszę, nie piszcie do mnie, czy chcę zostać waszym chłopakiem, bo to już jest trochę denerwujące. A te dziewięciolatki, które do mnie piszą na Messengera: "Zostaniesz moich chłopakiem?". Nie, nie zostanę. Powyżej 11 lat dopiero. I TikTok to nie Tinder - słyszymy na nagraniu.

Fanki nie dają za wygraną: Nie no, Szczęsny, no weź, wiem, że chcesz

Filmik z udziałem pary bardzo spodobał się internautom. Do tej pory wyświetlono go już ponad trzy miliony razy. Nagranie zdobyło też ponad 419 tysięcy polubień. Pod postem zaroiło się też od komentarzy rozbawionych obserwatorów. "Pasuje mu ten głos", "Płaczę ze śmiechu", "Nie mogę z tego", "Umie się bawić chłop i ma poczucie humoru" - pisali internauci. Okazało się jednak, że niektóre fanki wcale nie dały za wygraną. "Nie no, Szczęsny, no weź, wiem, że chcesz", "Będę pisać dalej", "Nigdy się nie poddam", "Bądź moim chłopakiem", "Dalej będziesz moim crushem"- czytamy w komentarzach.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie Marina i Wojciech Szczęsny nagrali też filmik z wykorzystaniem głosu Joanny Przetakiewicz. Wzięli także udział w challenge'u "Blink Soccer Challenge" i skorzystali z aplikacji określającej wiek. Wygląda na to, że TikTok to dla nich prawdziwa rozrywka i chętnie dzielą się tym z fanami. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.