Sonia Bohosiewicz zainwestowała w doczepy. W długich włosach jest nie do poznania. Zmiana podzieliła fanów

Sonia Bohosiewicz zaszalała z fryzurą i postawiła na długie doczepy. Tak teraz wygląda. Trzeba przyznać, że w tych włosach jej do twarzy.

Sonia Bohosiewicz od lat jest znana z określonego wizerunku. Tym razem jednak postawiła na mocną metamorfozę i poszła do fryzjera w celu doczepienia sztucznych włosów. Salon fryzjerski udostępnił nagranie z doczepami Soni Bohosiewicz. Aktorka wygląda w nich interesująco i trzeba przyznać, że bardzo jej pasują długie włosy. Fani nie szczędzili jej w komentarzach ciepłych słów. 

Zobacz wideo Sadowska komentuje otrzymanie statuetki. Odniosła się do Dody i... Soni Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz w długich puklach. Tak prezentuje się w nowej odsłonie

Sonia Bohosiewicz do tej pory przeważnie prezentowała się w średniej długości jasnych blond włosach, na ściankach podczas różnych wydarzeń filmowych. Jednak ostatnio poczuła, że pora coś zmienić w wyglądzie zewnętrznym. Aktorka skorzystała z usług fryzjerek, które postanowiły ją upiększyć doczepianymi, sztucznymi włosami. Na profilu salonu fryzjerskiego dodano filmik przed i po metamorfozie aktorki. 

 

W komentarzach pojawiło się wiele ciepłych słów. Internauci pisali, że Bohosiewicz zmieniła się w doczepach na plus. "Jaka księżniczka nasza", "Pięknie", "Ale zmiana! Wow! Wygląda jak nastolatka". Oprócz tego nie brakowało także krytycznych głosów. Znaleźli się też tacy użytkownicy, którzy twierdzili, że lepiej prezentowała się w krótkich włosach. "Dla mnie lepiej w krótkich", "Lepiej w krótkich, ale może dlatego, że do takich się przyzwyczaiłam już u pani Soni".

Sonia Bohosiewicz - dieta

Jakiś czas temu aktorka przeszła sporą metamorfozę. Przyznała, że schudła i zadbała o płaski brzuch dzięki diecie dr Dąbrowskiej. Bohosiewicz wtedy też podkreślała w wywiadach, że metamorfozę przeszła po to, aby oczyścić swój organizm. Sposób odżywiania skupiał się głównie na jedzeniu surowych warzyw i owoców. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.