Paweł Wawrzecki opiekuje się chorą córką. Dziś Anna ma 41 lat. Zostali sfotografowani na spacerze

Paweł Wawrzecki został zauważony z córką podczas spaceru w Trójmieście. Już wcześniej mówił, że dla niej wrócił do Polski.

Paweł Wawrzecki jest popularnym aktorem, ale raczej próżno szukać go na imprezach branżowych. Niezbyt często udziela także wywiadów. Wawrzecki skupia się na rodzinie, a szczególnie opiece nad córką. To dla niej podjął decyzję o dzieleniu życia między Stanami Zjednoczonymi a Polską.

Zobacz wideo Choroba zostawiła Jacka Rozenka z długami. "Jeszcze jakieś trzy lata spłacania"

Paweł Wawrzecki dla córki przeniósł się do Polski

Paweł Wawrzecki po śmierci Barbary Winiarskiej - pierwszej żony i matki swojego dziecka - związał się z Izabelą Roman, bizneswoman z Chicago. Ze względu na córkę mającą porażenie mózgowe nie zdecydował się jednak na przeprowadzkę na stałe do Stanów Zjednoczonych. Aktor zdaje sobie sprawę z tego, że Anna Wawrzecka nigdy nie będzie w pełni samodzielna. Musi poświęcić jej sporo czasu. 

Moja nowa rzeczywistość jest taka, że częściowo mieszkam w Stanach, częściowo w Polsce. Tu pracuję, tu jestem potrzebny zawodowo. Tam jestem potrzebny inaczej. [...] Mam córkę, która potrzebuje stałej opieki, ale to wszystko jest jakby za nami. I tak sobie układamy życie. Jest fajowsko. Moja żona też ma córkę, która studiuje w Nowym Jorku. Tak więc mam dwie córki - dodał Paweł Wawrzecki w programie "Bliżej gwiazd".

Paweł Wawrzecki spaceruje z córką

Według "Super Expressu" Paweł Wawrzecki jest w Polsce, gdzie spędza czas z 41-letnią córką. Fotoreporterzy zauważyli ich na jednej z plaży w Trójmieście, gdzie spacerowali z szerokimi uśmiechami na twarzy. Towarzyszył im radosny pies. Później wsiedli do czarnego mercedesa i odjechali. 

Tak Paweł Wawrzecki spędza czas z córką

Paweł Wawrzecki podczas wizyt w Polsce jest nierozłączny z córką. Spędzają czas na przyziemnych sprawach, takich jak gotowanie czy spacerowanie. Ponoć Anna Wawrzecka szczególnie uwielbia spędzać czas w kuchni. "Umiem uprać, posprzątać, ugotować. Wybieramy z Anką sobie rozmaite potrawy. Pytam, co by zjadła, i gotujemy na przykład zupę pomidorową. Anka mi pomaga, wrzucając przyprawy" - opowiadał aktor w rozmowie z "Vivą". Aktor nie ukrywa jednak, że martwi się o jej przyszłość. Zdaje sobie sprawę, że po jego odejściu może być jej ciężko uporać się z codziennością.