Julia Faustyna już nie twierdzi, że jest Madeleine McCann, ale znów szokuje. Wyznała, że jest ofiarą pedofila

Julia Faustyna opublikowała oświadczenie, w którym odniosła się do wyników badań DNA. Polka, która twierdziła, że jest zaginioną Madeleine McCann wycofuje się z tej tezy. Porusza jednak temat traum z dzieciństwa. Wyznała, że była ofiarą pedofila i miała kilka prób samobójczych.

O Julii Faustynie zaczęło być głośno, gdy na instagramowym profilu twierdziła, że jest Madeleine McCann. Publikowała wiele treści, które miały uwiarygadniać tę tezę. Wyniki badań DNA nie pozostawiają jednak wątpliwości i wskazują, że Polka nie jest zaginioną przed laty Brytyjką. Po opublikowaniu informacji o wynikach badań na dziewczynę spadła fala krytyki. Wielu zarzuca jej kłamstwo dla zdobycia popularności. Teraz Julia postanowiła opublikować obszerne oświadczenie, w którym odniosła się do krytycznych głosów. Wyjawiła też porażające zdarzenia ze swojego dzieciństwa.

Zobacz wideo Porwana i poddana obserwacji w zamknięciu. Polski thriller "Fisheye" [ZWIASTUN]

Julia Faustyna wycofuje się ze słów, że jest Madeleine McCann: To był mój błąd i przepraszam za to

Julia Faustyna opublikowała na Facebooku oświadczenie, w którym stwierdziła, że wcale nie miała pewności, że jest zaginioną Madeleine McCann. Podejrzewała jedynie, że może nią być. Chciała dowiedzieć się prawdy na temat swojej przeszłości. Podkreśliła, że nie chciała nikogo skrzywdzić. Przyznała także, że nazwa jej instagramowego profilu była błędem.

Nigdy nie powiedziałam, że jestem Madeleine McCann. Użyłam tego zdania, aby stworzyć nick do mojego starego konta na Instagramie. To był mój błąd i wiem o tym i przepraszam za to, ponieważ powinnam użyć słów ,"Czy jestem Madeleine McCann?", a nie twierdzić, że "jestem". Więc to była moja wina i nie było moją intencją wywołanie smutku lub innych negatywnych emocji w kimkolwiek, zwłaszcza uderzenie w rodzinę McCann. Moim głównym celem zawsze było dowiedzieć się, kim jestem i co dokładnie wydarzyło się w mojej bardzo bolesnej przeszłości - wyznała Julia Faustyna.

Julia Faustyna wraca do traum z dzieciństwa. Mówi, że padła ofiarą pedofila

Julia Faustyna podzieliła się na Facebooku przejmującym wyznaniem. Dziewczyna wyjawiła, że w dzieciństwie miała być molestowana. Pedofil miał wykorzystywać ją seksualnie, kiedy odwiedzał jej dom rodzinny. Julia jest przekonana, że jej mama była świadkiem tych zdarzeń i miała o nich wiedzę. 

W dzieciństwie byłam wykorzystywana seksualnie przez Petera Neya. To niemiecki pedofil, który skrzywdził więcej dzieci, nie tylko mnie. Robił mi to wiele razy. Było to w mojej sypialni, w sypialni dla gości, którzy czasami odwiedzają dom mojej mamy oraz w salonie. Salon w domu mojej mamy to pokój otwarty i jak ktoś jest w kuchni bez drzwi, to widzi wszystko, co się dzieje w salonie. Cóż, moja mama była wiele razy w salonie, kiedy Peter Ney molestował mnie na kanapie i naprawdę nie mogę uwierzyć, że nic nie widziała. Jestem pewna, że widziała wszystko, co mi zrobił - napisała na Julia Faustyna na Facebooku.

To nie koniec traumatycznych wyznań Julii Faustyny z okresu dzieciństwa. Wspomniała też o niani, którą traktowała jak babcię i z którą miała bardzo silną więź. Kobieta zmarła na raka mózgu, gdy Julia miała 13 lat. To wydarzenie na tyle wstrząsnęło nastolatką, że kilkukrotnie miała próbować popełnić samobójstwo. Julia Faustyna podkreśliła, że w 2020 roku zdiagnozowano u niej depresję, zespół stresu pourazowego oraz osobowość borderline. 

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego. TUTAJ znajdziesz również przydatne numery telefonów, pod którymi dyżurują specjaliści, gotowi pomóc w kryzysowej sytuacji.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.