Drew Barrymore nie goliła się od trzech miesięcy. Wszystko zrelacjonowała

Drew Barrymore w zabawnym wideo pokazała, jak wygląda jej pierwsza od trzech miesięcy depilacja. Kąpiel przerwał alarm przeciwpożarowy.

Drew Barrymore słynie ze swojego oryginalnego poczucia humoru i dystansu do siebie. Gwiazda chętnie dzieli się kadrami z prywatnego życia za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na Instagramie zdobyła już imponujące grono obserwatorów liczące ponad 17 milionów. Użytkownicy portalu mogli w ostatnim czasie śledzić zmagania Drew z kąpielą, depilacją i... alarmem przeciwpożarowym.

Nos może zmienić wygląd całej twarzy. Jak gwiazdy wyglądały przed operacją? Nos może zmienić wygląd całej twarzy. Jak gwiazdy wyglądały przed operacją?

Zobacz wideo Zuza Jabłońska, Dawid Kwiatkowski, Mamiko - kto ma najlepszą stylówkę? [Trend Challenge odc. 6]

Drew Barrymore relacjonuje kąpiel i pierwszą depilację od trzech miesięcy

Drew Barrymore pokazała się swoim obserwatorom w samym ręczniku i z pianą w okolicy pach. Jak sama przyznała, zdecydowała się na depilację pierwszy raz od trzech miesięcy. Niestety, niebiosa najwidoczniej nie chciały, by 47-latka pozbyła się zbędnego owłosienia. W momencie zażywania kąpieli, cały dom został postawiony na nogi przez alarm przeciwpożarowy. Gwiazda filmu "E.T." na szczęście sprawnie ogarnęła sytuację, co więcej, zdążyła się także ogolić, chociaż nie odbyło się to w komfortowych warunkach...

 
Ta kąpiel właśnie się skończyła. Udało mi się jednak ogolić w absolutnym stresie, przymusie i panice. Ale mam to zrobione. Więc żarty na bok, alarmie domowy.

Dominika Kulczyk Dominika Kulczyk na okładce "Forbesa". "Wierzę we wszystko, co robię"

Drew Barrymore zdradza, jak dba o siebie. "Staram się przycinać paznokcie, ponieważ nie lubię brudu pod nimi"

Drew Barrymore otwarcie przyznaje, że nie czuje przymusu golenia owłosienia z pach, nóg i miejsc intymnych. W wywiadzie dla InStyle zdradziła, że depilacja nie jest dla niej elementem dbania o siebie. W trosce o zdrowe ciało gwiazda wybiera ćwiczenia. "Moje nogi nie są depilowane. Staram się przycinać paznokcie, ponieważ nie lubię brudu pod nimi. Staram się ćwiczyć trzy razy w tygodniu z przyjaciółkami, i zazwyczaj udaje mi się to dwa dni w tygodniu, to już coś".

Więcej o: