Córka Dariusza Gnatowskiego jest już dorosła. Nie było jej dane pożegnać się z ojcem. Ma 28 lat i bardzo go przypomina

Dariusz Gnatowski zdobył sympatię wielu widzów grając Boczka ze "Świata według Kiepskich". Prywatnie aktor doczekał się córki, która dziś ma już 28 lat. Jak wygląda?

Dariusz Gnatowski zachwycał swym talentem polską publiczność. Udział w serialu "Świat według Kiepskich" przyniósł mu dużą rozpoznawalność. Aktor działał ponadto w teatrze i pracował jako prowadzący programów w TVP i TVN. Druzgocąca wieść o jego śmierci pojawiła się w 2020 roku. Zmarł z powodu koronawirusa. Nie zdążył pożegnać się ze wszystkimi. W tym gronie znalazła się jego córka Julia, która dziś ma 28 lat. Co o niej wiadomo?

Zobacz wideo "Świat według Kiepskich" się skończył, więc wspominamy. Wiecie, że Ferdek wcale nie miał być Ferdkiem?

Dariusz Gnatowski doczekał się córki Julii. Dziś ma ona 28 lat

Arnold Boczek to postać, którą będzie wspominało się latami. Poczucie humoru i gra aktorska Gnatowskiego są cechami, jakich nie można wymazać z pamięci. Aktor był związany z Anną Gnatowską. Owocem miłości pary jest córka Julia, która jest bardzo podobna do ojca. Kobieta urodziła się w 1995 roku. Jako jedynaczka była oczkiem w głowie aktora. Od najmłodszych lat zaczęła przypominać Gnatowskiego. Córka obrała jednak inną ścieżkę niż aktorstwo. Poszła bowiem na studia historyczno-kulturalne na Uniwersytecie Jagiellońskim. Podobnie jak ojciec, zakochała się w świecie książek i fotografii. W naszej galerii możecie zobaczyć, jak wygląda Julia Gnatowska.

Grabowski, Gnatowski Andrzej Grabowski wspomina zmarłych przyjaciół i grzmi na temat szczepień

Dariusz Gnatowski był nie tylko aktorem, ale i reżyserem oraz założycielem fundacji

Nieżyjący już Arnold Boczek spełniał się na wielu płaszczyznach. Razem z Michałem Mularczykiem stworzyli książkę "Dieta bez wyrzeczeń", w której propagowany jest zdrowy tryb życia. Aktor zainteresował się ponadto dubbingiem. Podłożył swój głos bohaterowi radiowej telenoweli "Gotowy na wszystko". 2013 rok był dla Gnatowskiego przełomowy ze względu na powstanie jego fundacji „Wstańmy Razem. Aktywna Rehabilitacja". Aktor zaczął wówczas działania związane z walczeniem z cukrzycą. Ponadto spełnił się jako reżyser "Słodkiego drania", gdzie ukazał rzeczywistość cukrzyka.

Więcej o: