Hailey Bieber, Emily Ratajkowski i inne supermodelki w męskich wydaniach? Szok. "Hailey to cały Justin"

Te kolaże zdjęć robią furorę w sieci. Ich bohaterkami są popularne modelki, które zostały przedstawione w męskich odsłonach.

Technologia poszła naprzód i w licznych programach do obróbki graficznej, można sprawnie modyfikować zdjęcia (czasem też mniej sprawnie, co udowodniła między innymi Małgorzata Rozenek, która poprawiając na ujęciu talię, sprawiła, że ściana wyglądała, jakby falowała). Już od dawna w sieci nie brakowało aplikacji, w których można było się postarzyć, zmienić kolor włosów, dodać brodę, wąsy - słowem diametralnie zmieniać wizerunek na zdjęciach. Teraz dochodzą do tego fotografie wygenerowane przez sztuczną inteligencję. Nikogo więc nie powinno dziwić, że w sieci pojawiły się przerobione kadry z modelkami, na których można zobaczyć je w męskich odsłonach.

Zobacz wideo Maryla Rodowicz o poprawianiu zdjęć: Co tam noga od krzesła, ważne, żebym ja dobrze wyglądała

Tak modelki wyglądałyby, gdyby były mężczyznami

Internauta, który prowadzi na TikToku popularne konto pod nazwą "supermododels_25" postanowił sprawdzić, jak najpopularniejsze dziś supermodelki prezentowałaby się, gdyby były mężczyznami. Na tapetę zostały wzięte fotografie takich gwiazd, jak: Hailey Bieber, Emily RatajkowskiIrina Shayk czy Gigi Hadid. Nagranie, na którym przedstawiono kolaże z przeróbkami, cieszy się w sieci ogromnym zainteresowaniem i stało się viralem. Okazuje się, że największe wrażenie zrobiła na internautach "metamorfoza"  Hailey Bieber. W komentarzach pod tiktokowym nagraniem nie brak uwag, że modelka w męskiej odsłonie przypomina swojego sławnego męża Justyna Biebera. "Hailey to cały Justin", "Hailey wygląda jak jej mąż" - czytamy. Wszystkie zdjęcia znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

Hailey BieberHailey Bieber Fot. @supermodels_25./Tiktok

Sztuczna inteligencja oszukała wielu

Przypomnijmy, że ostatnio było głośno na temat zdjęcia papieża Franciszka w modnej, puchowej kurtce. Duchowny wyglądał na nim tak, jakby brał udział w pokazie mody. Kadry obiegły świat i z pewnością zaskoczyły wielu. Szybko okazało się, że zdjęcie wygenerowała sztuczna inteligencja.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.