Sara Boruc na eleganckim lunchu z Celią Jaunat. Łączy je brak makijażu i piekielnie drogie torebki

Sara Boruc zjadła lunch w towarzystwie Celii Jaunat-Krychowiak. Panie zrezygnowały z makijażu. Obie miały luksusowe torebki od Hermesa.

Sara Boruc oprócz tego, że jest żoną byłego bramkarza Artura Boruca, prowadzi także biznes modowy. Jest właścicielką świetnie prosperującej marki odzieżowej. Jej projekty noszą nawet zagraniczne gwiazdy, m.in. Hailey Bieber. Stylistka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Chętnie pokazuje licznym obserwatorom, jak spędza wolny czas. Nie brakuje zdjęć z mężem, a także z licznych podróży. Z racji wykonywanego zawodu jej profil aż kipi od modowego kontentu. We wtorek Boruc opublikowała zdjęcie z lunchu, który zjadła w towarzystwie Celii Jaunat, żony piłkarza Grzegorza Krychowiaka.

Zobacz wideo Sara Boruc przeżywa zachowanie polskich celebrytek, które chcą od niej wypożyczać ubrania

Sara Boruc i Celia Jaunat na wspólnym lunchu

Żony piłkarzy spotkały się 28 marca w jednym z warszawskich lokali. Sara Boruc miała na sobie bardzo modne szerokie spodnie w odcieniu szarości. Połączyła je ze szpilkami i górą w kolorze jasnego brązu. Stylizację uzupełniła obszerna kurtka jej projektu. Celia Jaunat była równie elegancka. Miała na sobie czarne skórzane spodnie, wężowe botki i top bez rękawów. Obie przyszły na spotkanie z torebkami od Hermesa, a także wygląda na to, że zrezygnowały z makijażu. Niewątpliwie miały o czym rozmawiać. Obydwie panie obracają się w sferze mody. Po relacji na Instagramie widać, że lubią spędzać ze sobą czas i czują się swobodnie w swoim towarzystwie. Czyżby to początek nowej przyjaźni?

Sara Boruc, Celia JaunatSara Boruc, Celia Jaunat Fot. @mannei_is_her_name

Sara Boruc wcześniej przyjaźniła się z Mariną. Co się stało?

Żona Artura Boruca jeszcze kilka lat temu była nierozłączna z Mariną Szczęsną, żoną bramkarza Wojciecha Szczęsnego. Często pojawiały się na trybunach podczas ważnych meczów i rozbawione dyskutowały. Nagrały nawet wspólnie cover piosenki Ed'a Sheerana "Shape of you". Wystąpiły również wspólnie na okładce magazynu "Cosmopolitan". Jednak nagle coś się popsuło. Inni sądzili, że chodzi o to, że Sara Boruc również spróbowała sił w muzyce. Nigdy nie zostało powiedziane, co się wydarzyło. Chyba po prostu drogi się rozeszły.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.