Z kim spotyka się matka Roberta Lewandowskiego? Zauważono ich na trybunach

Robert Lewandowski podczas poniedziałkowego spotkania z Albanią mógł liczyć na wsparcie rodziny. Oprócz Anny Lewandowskiej na trybunach była jego matka. Towarzyszył jej partner Jacek Zwoniarski. Kim jest ukochany Iwony Lewandowskiej?

Nie tylko Robert Lewandowski wzbudza zainteresowanie mediów, ale także jego rodzina. Jego żona Anna Lewandowska jest tak samo popularna. Ma grono wiernych fanów, a także kilka świetnie prosperujących biznesów. Siostra piłkarza, Milena Lewandowska również wzbudza ciekawość mediów, zwłaszcza gdy towarzyszy bratu podczas ważnych wyjść. Zawsze wtedy przyciąga uwagę fotoreporterów. Matka kapitana polskiej drużyny Iwona Lewandowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a jej życie prywatne ciekawi wielu, nie tylko fanów piłkarza. Ostatnio kobieta była obecna na trybunach podczas meczu. Towarzyszył jej partner. Kim jest Jacek Zwoniarski?

Zobacz wideo Robert Lewandowski tłumaczy się ze straty, po której mogliśmy stracić gola

Iwona Lewandowska z partnerem na meczu

27 marca w na Stadionie Narodowym w Warszawie odbył się mecz Polska-Albania. Polska drużyna wygrała 1:0. Reprezentacja mogła liczyć na wsparcie rodzin tego dnia. Szczególnie dopisali najbliżsi naszego kapitana. Oprócz Anny Lewandowskiej, która wyglądała fenomenalnie, na trybunach syna wspierała Iwona Lewandowska. Towarzyszył jej partner Jacek Zwoniarski. Para jest razem od stycznia 2020 roku. Partnerzy poznali się na imprezie organizowanej przez przyjaciółkę kobiety. Więcej o tym matka piłkarza powiedziała w rozmowie z "Przeglądem Sportowym". Mężczyzna wiedział o tym, kim jest jej syn, ale nie miał pojęcia, w jakim klubie gra, ponieważ piłka nożna nie była w jego sferze zainteresowań.

On jako gospodarz nas przywitał, od razu coś poczuliśmy, wszystko szybko się potoczyło. [...] Po 16 latach spotkałam fantastycznego człowieka. Ujął mnie tym, że choć wiedział, że jest taki piłkarz jak Robert Lewandowski, to nie miał pojęcia, gdzie gra. Jacek to artysta. Jest rzeźbiarzem, urządza ogrody, ma wiele pasji, ale nie ma wśród nich piłki nożnej - mówiła Iwona Lewandowska.

Kim jest partner matki Roberta Lewandowskiego?

Jacek Zwoniarski to rzeźbiarz artysta. Ukończył warszawską Akademię Sztuk Pięknych, gdzie kształcił się na Wydziale Rzeźby. Tworzy głównie w kamieniu i wykorzystuje jego różnorodny kolor i fakturę. Wybiera granit, marmur, serpentynit i inne materiały. Jest bardzo cenionym artystą. Jego rzeźby wystawione są do sprzedaży nawet za 50 tys. złotych. Mężczyzna zajmuje się również tworzeniem bonsai. W 2022 roku przygotował wystawę "Korzenie" wraz z córką Karoliną Zwoniarską, która także zajmuje się sztuką. Iwona Lewandowska w mediach społecznościowych chętnie publikuje wspólne zdjęcia z ukochanym z podróży i wystaw sztuki.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.