Szczęsny podszedł do chłopca, żeby zrobić sobie zdjęcie. Jego reakcja rozczuliła bramkarza [WIDEO]

Wojciech Szczęsny na Stadionie Narodowym wyszedł do fanów. Jeden z chłopców bał się zrobić sobie wspólne zdjęcie. Na szczęście bramkarz pięknie zareagował.

27 marca 2023 roku odbył się mecz Polska - Albania na Stadionie Narodowym w Warszawie. Reprezentacji naszego kraju udało się wygrać 1:0. Wśród gwiazd piłki nożnej nie można było nie zauważyć na boisku Roberta LewandowskiegoWojciecha Szczęsnego. Drugi z nich był bardzo zadowolony i przed meczem wyszedł do fanów, żeby zrobić sobie z nimi fotografię. Jeden z chłopaków, który chciał mieć zdjęcie z piłkarzem, początkowo się przestraszył. Szczęsny szybko jednak zareagował i zdobył się na rozczulający gest.

Zobacz wideo Wojciech Szczęsny ocenia Fernando Santosa: Zespół wierzy

Wojciech Szczęsny zaopiekował się przestraszonym fanem. Internauci: Ale Szczęsny jest fajny

Kto by się spodziewał, że mecz Polska - Alabania dostarczy fanom piłki nożnej tylu emocji. Widzowie chętnie oglądali sportowe widowisko, które zakończyło się wygraną polskiej kadry. Na TikToku opublikowano filmik, na którym jeden z piłkarzy reprezentacji Polski - Wojciech Szczęsny poszedł spotkać się z fanami. To właśnie wtedy młody wielbiciel piłki nożnej chciał sobie zrobić zdjęcie z bramkarzem, gdy tylko go zobaczył. Niestety, przez stres i ogromne emocje, które mu towarzyszyły, nie potrafił wejść ze Szczęsnym w interakcję, w celu zrobienia zwyklej fotografii. Wtedy do akcji wkroczył Wojciech Szczęsny, który pokazał wszystkim, że bardzo szanuje każdego fana piłki nożnej. 

Bramkarz podszedł do młodego chłopaka w celu zrobienia fanowskiej fotografii. Mimo że dziecko było przestraszone, to Wojciech Szczęsny wiedział, jak temu zaradzić. Objął go ramieniem, dzięki czemu można było wykonać zdjęcie. Fani byli zachwyceni pięknym gestem z jego strony i w komentarzach chwalili jego zachowanie. Użytkownicy TikToka pisali: "Ale Szczęsny jest fajny", "Chcę mieć zdjęcie ze Szczęsnym".

Wojciech Szczęsny - życie prywatne

Piłkarz znalazł szczęście u boku Mariny Łuczenko-Szczęsnej, z którą tworzy wspaniałą rodzinę. Bramkarz związał się z piękną wokalistką w 2013 roku i od tego czasu są nierozłączni. Wzięli ślub 21 maja 2016 roku i często wstawiają do sieci zdjęcia z ich prywatnego życia. Wychowują razem syna, który przyszedł na świat 30 czerwca 2018 roku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.