Robert Kudelski przeszedł ogromną zmianę. Dodał niepokojący post. Fani martwią się o jego stan zdrowia

Robert Kudelski zaskoczył fanów zdjęciem na Instagramie. Na fotografii możemy dostrzec aktora z opatrunkiem na oku. Zaniepokojeni obserwatorzy zaczęli dopytywać, co mu dolega.

Robert Kudelski to polski aktor, któremu sporą popularność przyniosła rola w serialu "Na Wspólnej". Produkcja TVN jest nagrywana od 20 lat, a aktor gra w niej od samego początku. W mediach społecznościowych Robert Kudelski dzieli się swoimi zawodowymi projektami, ale także życiem prywatnym. Tym razem zaniepokoił swoich fanów. Serialowy Michał Brzozowski opublikował zdjęcie z opatrunkiem na oku. 

Zobacz wideo "Na Wspólnej". Tragiczny wypadek Ewy i Elżbiety

Robert Kudelski z opatrunkiem na oku. Fani: Jaki kraj, taki pirat z Karaibów

Robert Kudelski jest aktywny w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje go niemal trzy tysiące użytkowników. Aktor zaskoczył fanów zdjęciem z opatrunkiem na oku. Nie napisał wprost, co mu dolega. Przyznał jednak, że czuje się już znacznie lepiej. Wkrótce pozbędzie się też plastra. 

Nie wiem jeszcze jak widzę, ale czuję, że lepiej. Jutro zdjęcie opatrunku - napisał Robert Kudelski na Instagramie.
 

Post Roberta Kudelskiego zaniepokoił jego obserwatorów, który natychmiast wyrazili obawę o jego stan zdrowia. Pod zdjęciem pojawiło się sporo komentarzy. Zaciekawieni internauci zaczęli dopytywać aktora, co się stało, ten nie zdecydował się jednak zdradzić, w jaki sposób doszło do uszkodzenia oka. Na ten moment nie wie też, w jakim stanie jest jego wzrok. Niektórzy z fanów pozwolili sobie na dość żartobliwe uwagi

Co ci się stało braciszku w oczy?
Zdrówka panie sąsiedzie.
Jaki kraj, taki pirat z Karaibów.
Oczko odpadło temu misiu - pisali internauci pod postem Roberta Kudelskiego na Instagramie.

Robert Kudelski zmienił nawyki żywieniowe. Schudł ponad 30 kilogramów

Dwa lata temu pisaliśmy o imponującej metamorfozie Roberta Kudelskiego. Aktor zmienił nawyki żywieniowe. Dzięki temu schudł ponad 30 kilogramów. Zrezygnował ze słodzonych napojów, mięsa i soli. Zauważalne efekty diety i ćwiczeń fizycznych zmotywowały go, żeby jeszcze bardziej dbać o sylwetkę. Nie ukrywa, że po zrzuceniu kilogramów czuje się znacznie lepiej. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.